Založ si blog

Na vine je aj moderátor.

Včera sme boli v relácii „Ide o pravdu“ svedkami doteraz nie bežnej diskusie medzi moderátorom Blielikom a pozvaným hosťom I.Matovičom. Diskusia prebiehala aj na slovenské pomery veľmi netradične a nekultúrne.

Matovič v plnej miere odhalil svoju podstatu, keď sa správal vulgárne a moderátorovi opakovane vynadal do „chrapúňov„. Tu každý mal možnosť vidieť jeho skutočnú povahu a charakter. Tento človek donedávna viedol Slovensko (a tak to aj vyzeralo a vyzerá). Nebudem danú reláciu opisovať, nakoľko sú toho plné médiá a každý vie o čo išlo. K charakteristike Matovičovho správania by sa dali zaslúžene priradiť všetky negatíva. Podľa mňa tento človek nemá a ani nemal čo v politike robiť.

Na druhej strane by som chcel poukázať na opomínanú skutočnosť, že ani moderátor Bielik, nevystupoval vôbec profesionálne. Nesnažil sa situáciu upokojiť hneď na začiatku, ale naopak stále ju hrotil, čo sa mu neskôr vypomstilo. Možno sú takéto situácie pre niektorých divákov atraktívne, no profesionálny moderátor by si mal uvedomiť, že sa nejdená o zápas MMA, či inej zápasníckej federácie. Cieľom relácie by malo byť, aby sa jej diváci dozvedeli to, čo ich zaujíma a ovplyvňuje ich životy.

Zdroje prikladať nebudem, nakoľko sú toho plné médiá a YT.

Rómske dievča vysúdilo 3000 €.

29.11.2023

Dnes som si v spravodajskej relácii vypočul, že rómske dievča vysúdilo 3000 €, ako kompenzáciu za to, že počas pandémie nemalo notebook a ani prístup na internet a tak sa nemohlo vzdelávať. Žalobu podala stará mama dievčatka a v danej kauze pojednával OS Prešov, ktorý v rozsudku rozhodol, že dievča (jej rodičia) dostane kompenzáciu už uvedených 3000 €. Daná vec ma [...]

Dôchodok – bez slov.

20.11.2023

Zdroj: TikTok: Radka0673 – [...]

Žobračenka?

13.11.2023

Prišiel rok 1989. Štrngalo sa kľúčmi a ľudia boli plní eufórie. Politici nám sľubovali druhé Švajčiarsko a švajčiarske dôchodky. Od tej doby uplynulo približne 34 rokov. Sme v NATO a EÚ. Aká je však realita? Sme najhorším štátom v EÚ! Predbieha nás už dokonca aj Ukrajina. Máme nefunkčné zdravotníctvo, problémové školstvo, nedostatočnú sociálnu politiku, [...]

fico, pellegrini, danko

Prieskum: Takmer dve tretiny ľudí si myslia, že vláda vydrží celé štyri roky

07.12.2023 23:27

Podľa krajov veria koalícii najčastejšie obyvatelia Trenčianskeho, Trnavského, Banskobystrického, Bratislavského a Žilinského kraja.

APTOPIX Netherlands World Press Photo

Katalóg World Press Photo nemá na obálke víťaznú fotografiu z Mariupolu

07.12.2023 23:19

Nadácia World Press Photo na obálku neumiestnila víťaznú fotografiu pre jej explicitný obsah.

Benátky, Taliansko

Aktivisti postriekali bahnom Baziliku svätého Marka v Benátkach

07.12.2023 22:42

Akciou protestovali proti podľa nich neadektávnym politikám v boji s klimatickou zmenou.

karabach

Arménsko a Azerbajdžan sa dohodli na výmene zajatcov i normalizácii vzťahov

07.12.2023 22:19

Azerbajdžan a Arménsko vedú dlhodobý konflikt o územie Náhorného Karabachu.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 162
Celková čítanosť: 1070619x
Priemerná čítanosť článkov: 6609x

Autor blogu

Kategórie