Založ si blog

13 ročné slovenské dievčatko, unesené a týrané 4 ukrajinskými tínedžerkami!

 

Som zvedavý, koľko tu ten blog vydrží!

Pritom v blogu sa snažím uvádzať len skutočnosti o ktorých som sa dočítal.

No a keď o tom môžu písať nemecké a iné zahraničné médiá, nevidím dôvod, prečo by sme o tom nemali písať aj na Slovensku, odhliadnúc od toho, že sa to týka priamo slovenského občana!

 

Nakoľko chcem mať ako taký prehľad o dianí vo svete, pričom v našich oficiálnych médiách sa toho moc nedozviem, tak si občas prečítam nejaké to anglické, či nemecké periodikum, pozriem nejakú spravodajskú reláciu, či blog.

Tak som sa dočítal, že v uplynulú sobotu v nemeckom Meißne, štyri ukrajinské dievčatá vo veku od 12 do 17 rokov uniesli slovenské len 13 ročné dievčatko, ktoré najskôr držali v parku Käthe Kollwitz, po čom ho premiestnili do zbúraného domu na ulici Am Steinberg, kde ho zviazali, mučili niekoľko hodín a bili palicou. Keď ho neskôr rozviazali, dievčatku sa podarilo ujsť.

Následne bola zalarmované nemecká polícia, ktorej sa po krátkom čase podarilo ukrajinské dievčatá vypátrať. V súčasnosti nemecká polícia vykonáva vyšetrovanie daného skutku. Zatiaľ sú ukrajinské dievčatá podozrivé z trestných skutkov pozbavenia osobnej slobody a ťažkého ublíženia na zdraví.

Aj keď miesto, v ktorom sa únos uskutočnil, je pomerne často navštevované, na otázky reportérov nemeckého BILDU odpovedajú ukrajinské dospelé osoby vetou v Ruštine a to  „NEPANIMÁJU„.

Ako dôvody sa uvádzajú rôzne skutočnosti, takže o nich radšej špekulovať nebudem.

Reportér nemeckého BILDU v úvode článku uvádza, že všetky 4 ukrajinské dievčatá, ktoré sú zo spáchania daného skutku podozrivé ,sa do Nemecka mohli dostať len pre to, že hľadali v Nemecku ochranu pred vojnou na Ukrajine.

Podľa mňa ide o závažnú udalosť, kde je poškodený slovenský občan a to ešte mladistvé dievča, by mali byť naši občania dôsledne informovaní a nie ponechať takto poškodeného občana v zahraničí, bez právnej, ale hlavne morálnej pomoci. Obyvatelia Slovenska by mali byť o danej skutočnosti informovaní a to nielen jednorázovo, ale priebežne.

Toto tu však nevidím!

To nechceme ochraňovať svojich občanov?

 

Zdroj:

  1. https://www.bild.de/regional/sachsen/sachsen-taubstummes-kind-in-verlies-misshandelt-6627cdd9d160566a98c53686
  2. https://www.radiodresden.de/beitrag/maedchengang-misshandelt-kind-in-meissen-823012/
  3. a mnoho iných

 

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Blog môže taktiež len zdieľať informácie o ktorých bloger nemá dôvod pochybovať, že nie sú pravdivé.

Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem. 

Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Už sme to malé Švajčiarsko?

21.06.2024

Prišiel rok 1989, starý systém padá a k moci sa dostáva nový. Spoločnosť ovláda hnutie VPN a k moci sa postupne dostáva HZDS. Jeho predseda p. Mečiar, ktorý sa stal (po M.Číčovi) premiérom novovzniklého Slovenského štátu (rok 1990) nám sľúbil, že teraz tu budeme mať „Malé Švajčiarsko„, len si musíme chvíľu utiahnut opasky! Všetci sme boli plní [...]

Vážení, to je spravodajstvo?

01.06.2024

Neviem čo sa to deje s našou spoločnosťou. Nenávisť a intrigy ju čoraz viac rozdeľujú. Bez diskusie je to vec politických strán a mimovládok, ktoré niežeby situáciu ukľudňovali, ale naopak ju „hecujú“ k ešte väčšej vzájomnej nenávisti. No a nedávno sme videli ,kde to vedie. Kde ostala kultúra prejavu, slušnosť, tolerancia a snaha pomôcť ľuďom [...]

Neťahajme politiku a nenávisť do športu a nášho života vôbec!

25.05.2024

Tak Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024 skončili. Teda upresním, skončili pre našich hokejistov. Nechcem sa k danej téme nejako obsažne rozpisovať, avšak nedá mi nespomenúť niektoré skutočnosti, či poukázať na niektoré fakty. Našou hlúposťou, teda presnejšie niektorých našich politikov a hokejových funkcionárov, sme neumožnili časti našich hokejistov hrajúcich [...]

Arkansas, streľba, Fordyce

Streľba v Arkansase má tri obete, vážne zranený útočník skončil vo väzbe

22.06.2024 05:40

Ozbrojený útočník v piatok na juhu amerického štátu Arkansas zastrelil troch ľudí. Policajti ho postrelili a vzali do väzby.

blesk, búrka, blesky, počasie

Pozor na vietor a prudký dážď. Meteorológovia varujú pred búrkami

21.06.2024 22:00

Na území celého Slovenska hrozia v piatok večer aj v sobotu búrky.

Medveď hnedý

Útoky medveďov na človeka v Japonsku sa množia. Ďalšou obeťou je stavebný robotník

21.06.2024 20:41

Medveď pravdepodobne zabil stavebného robotníka (58) v Japonsku. Muža našli v lese v prefektúre Nagano s rozsiahlymi poraneniami hlavy a chrbta.

vojna na Ukrajine, hroby, Charkov

NYT: Veľa mužov na Ukrajine sa skrýva. Obávajú sa, že ich nevycvičených pošlú na smrť

21.06.2024 18:35

Na Ukrajine žije mnoho mužov, ktorí sa skrývajú. Majú strach z odvodov do armády na obranu krajiny proti ruskej invázii. S niekoľkými z nich hovoril denník The New York Times (NYT).

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 176
Celková čítanosť: 1129461x
Priemerná čítanosť článkov: 6417x

Autor blogu

Kategórie