Založ si blog

Hašterivosť a agresitiva v priamom prenose.

Práve odvysielaná relácia „V politike“ bola riadne živelná! Zatiaľ čo takéto diskusie môžu byť prínosné, v tomto prípade sa to pre nepríjemné a hašterivé správanie pani V.O.Cifrovej o tejto diskusii povedať nedá.

Vôbec nerešpektovala svojich protidiskutujúcich, neustále skákala do reči a hašterila sa. Jej vystupovanie mi pripomínalo už dávnejšie úslovie „Ako kofy na trhu“. Za zmienku stojí aj jej krátka hádka s jej spoludiskutujúcou pani Cigánikovou.

Viem, že ide o mladého človeka, ktorý si hľadá miesto, kde sa uplatniť – veď každý sme boli mladíPodľa mňa by si však nemala hľadať svoje uplatnenie v politike, nakoľko slovenská politika má už dosť problémov a vťahovať tam takého nové konfliktné typy nie je správne!

Vidíme ako sa správa v národnej rade jej „akože“ kolega Pročko, ktorého je možné sledovať len cez slzy zúfalstva a celkove jeho vystupovanie je jedna veľká tragédia (čo je dosť zvláštne, nakoľko pôsobil ako komik).

Myslím si, že hašterivosť, tvrdohlavosť, nekorektnosť, neobjektívnosť a agresivitu pani V.O.Cifrovej v danej relácii vzbudilo u mnohých obavy o jej schopnosť nielen byť dobrou političkou, ale i zástupkyňou Slovenska v Europarlamente. Takýto ľudia rozhodne nepatria do politiky a nemali by sa tam nikdy dostať. Na Slovensku je však možné všetko, čo je naša tragédia.

Ak to myslela s politikou vážne, mala aspoň nejakých 10 rokov robiť v nejakej miestnej, či okresnej straníckej štruktúre, kde mala zbierať skúsenosti a potom sa mala zaujímať o nejaký vyšší post. Ak aj odhliadnem od skutočnosti, že je mimoriadne hašterivá a k iným názorom netolerantná rozhodne jej chýbajú skúsenosti zo života. Tak ako nás chce zastupovať vo vrcholnej politike, či europarlamente? Skôr sa zdá, že jej ide len o koryto! Žiaľ takých je tam veľa a práve preto je to so Slovenskom nie práve najlepšie.

A to jej afektované vyjadrovanie na vystúpeniach, kde hádam 100x (samozrejme, že som to trochu prehnal) uvádza slová ako : politikov – političky, poslancov – poslankyne, ………., sú otrasne prehnané a pôsobia veľmi afektovane. Dokonca by som povedal, že pôsobia až chorobne. Z takýchto jej vystúpení sú na sociálnych sieťach aj pekné videá.

Nuž čo uviesť na záver?

Možno už len klasické: Boh ochraňuj Slovensko, pred takými politikmi a to nielen na vnútornej scéne, ale i v europarlamente!

 

Ps: Prečo nemáme za desaťročia dostavané diaľnice? Prečo sa nám rozpadajú mosty? Prečo nemáme dostatok lekárov? Prečo nemáme dostatok sestričiek? Prečo nemáme dostatok kvalifikovaných učiteľov? Prečo sa nemá kto poriadne postarať o seniorov? Prečo sú u nás tak nízke platy? Prečo sú u nás drahšie potraviny, ako je tomu v iných krajinách? Prečo sú u nás menej kvalitné potraviny, ako napríklad v Nemecku? Prečo sa u nás rozpadajú železničné trate? Prečo sú takmer na 100% všetky stavby na Slovensku predražené? Prečo, prečo, prečo, …….. .

Musíme si objektívne priznať, že to vyzerá tak, že ako kradli jedny čo boli pri moci, tak kradnú druhí čo sa dostali k moci! Skrátka nie si z koho vybrať! Niečo by sa malo zmeniť!

 

 

 

Zdroj: Najmä relácia „V politike“ odvysielaná dňa 12.05.2024 na TA3.

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Blog môže taktiež len zdieľať informácie o ktorých bloger nemá dôvod pochybovať, že nie sú pravdivé.

Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem. 

Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Sme len hlúpi, alebo ide o cielenú likvidáciu štátov EU?

19.05.2024

Zaujalo ma vystúpenie maďarského ministra zahraničných vecí a obchodu Pétera Szijátró, ktorý sa vyjadril (podľa neho) k pokryteckej politike EÚ, ako i celého severoatlantického spoločenstva. Svoje tvrdenia konkretizoval na 3 konkrétnych príkladoch, týkajúcich sa „sankcií a celkových vzťahov“ voči Rusku. (Video si môžete pozrieť na konci blogu v časti [...]

Sú potraviny pre Slovensko a ostatné štáty bývalej východnej Európy menej kvalitné?

30.04.2024

Dostalo sa ku mne video porovnania jedného výrobku z Nemecka s výrobkom predávaným v ČR (a predpokladám, že obdobné sú predávané aj v SR) a ostal som dosť zarazený. Zopakujem len skutočnosti odprezentované na tomto videu, ktoré pôsobia dosť presvedčivo. Konkrétne ide o porovnanie Sušienok OREO zakúpených v Nemecku, so sušienkami OREO zakúpenými v ČR. Podľa videa sú [...]

13 ročné slovenské dievčatko, unesené a týrané 4 ukrajinskými tínedžerkami!

26.04.2024

Som zvedavý, koľko tu ten blog vydrží! Pritom v blogu sa snažím uvádzať len skutočnosti o ktorých som sa dočítal. No a keď o tom môžu písať nemecké a iné zahraničné médiá, nevidím dôvod, prečo by sme o tom nemali písať aj na Slovensku, odhliadnúc od toho, že sa to týka priamo slovenského občana! Nakoľko chcem mať ako taký prehľad o dianí vo [...]

blesk. búrka

Podvečer a v noci pozor na búrky, SHMÚ vydal výstrahu

21.05.2024 08:54

Výstraha platí od 18.00 h do stredy 2.00 h.

raisí

Prezidenta Raísího pochovajú v jeho rodnom meste, predčasné voľby čakajú Iráncov 28. júna

21.05.2024 08:24, aktualizované: 09:01

Na stredu sú v Teheráne naplánované veľké pohrebné procesie.

Joe Biden, prezidentské voľby

Izraelská ofenzíva v Gaze nie je genocídou, uviedol Biden. Republikáni zvažujú sankcie voči ICC

21.05.2024 06:46, aktualizované: 07:38

ICC požiadal o vydanie zatykačov na Benjamina Netanjahua a vodcov Hamasu.

vojna na Ukrajine, MI-8, Charkov

ONLINE: USA ďalších vojenských inštruktorov Kyjevu nepošlú, Ukrajina opäť udrela Rusom na sklady paliva

21.05.2024 06:00, aktualizované: 09:11

Spojené štáty mali až do začiatku ruskej invázie vo februári 2022 na Ukrajine až 150 vojenských inštruktorov.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 1117559x
Priemerná čítanosť článkov: 6460x

Autor blogu

Kategórie