Založ si blog

Slovensko, krajina neobmedzených možností, alebo – Teória, ako legálne predávať Kokaín a pritom dokonca vystupovať ako motivátorka pre mladých : )

Dovoľte mi, aby som sa trochu zamyslel nad tým, ako môže mladý človek ktorý v týchto dňoch zapĺňa média tvrdiť, že na základe pár stupídnych videí zarába mesačne do 200 tisíc euro a nikto z kompetentných sa nad tým nepozastaví.

Môže to byť napríklad aj takto. Stačí si len založiť spoločnosť so správnym názvom napríklad niečo ako „COCAINE and CAVIAR“ a už to ide samé.

Ak však chceme byť flexibilný, tak môžeme poprípade aj trochu inovovať, napríklad dohodnúť sa, že veľkosti odevov „S, L, M, X, či XL“ budú značiť určité množstvá drogy.

Potom si zákazníci môžu drogy objednávať dokonca legálne. Stačí len zdvihnúť telefón a nevadí ani keby bol odpočúvaný a povedať, že by Ste mali záujem o jeden ks modelu „Cocaine and Caviar“ veľkosti „S“, prípadne 4x „XL“ …….. a podobne.

No a potom už môžete ako povedala určitá osoba, len motivovať,  motivovať a motivovať ….., aby biznis, čo najlepšie šľapal. A verte mi, že šľapať bude.

Výsledok sa musí dostaviť takmer okamžite a vaše mesačné zárobky budú minimálne 100 až 200 tisíc mesačne. Je to úplne jasné, veď taká značka musí mať predsa „cveng“ a musí ísť, ako „teplé rožky“!

O tom, že ide o vyhľadávanú značku môže teoreticky svedčiť aj to, ak sa vám náhodou podarí zabezpečiť si odber tejto značky ja vo vyšších kruhoch, nepohrdnúc ani politickými. Nuž čo, značka je značka.

Čisto len teoreticky som zvedavý, čo robila po celé roky naša polícia vrátane NAKA. Čo robila finančná polícia a čo robil samotný daňový úrad. To sa skutočne uspokoja s tvrdením, že stačí si len pustiť internet, ukázať tam nejakú stupídnu hlúposť a mesačne mi nabehne na účte 200 tisíc? Keď bolo tak dlho ticho, ktovie či neboli tí tam hore motivátormi premotivovaní?

Keď sa tak na to pozerám tak, takí giganti, ako napríklad AMAZON, ALIBABA, ALIEXPRES, …. môžu naším niektorým mladým šikovným podnikateľom len ticho závidieť, keď v podstate ako jedna osoba dokážu mesačne zarábať 200 tisíc euro, nakoľko tieto celosvetové giganty na svoje obraty potrebujú po celom svete mnoho pracovísk, na ktorých zamestnávajú 100 tisíc pracovníkov. Ani si neviem predstaviť, aké obraty by mali tieto giganty ,keby zamestnávali takých šikovných motivátorov, akí sú na Slovensku. Samozrejme len by museli obchodovať s nejakou podobnou značkou ako „COCAINE and Caviar“.

Ani nechcem písať, k čomu sú potom tí mladí takýmto konaním motivovaní. A to sa ešte môžem chváliť, že mladých motivujem.

No ale čo, ako som písal v úvode, Slovensko je krajina neobmedzených možností a to nielen v tomto prípade, ale vidíme to aj v politike.

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Európska únia nás systematicky ničí

21.11.2022

Európska únia nás systematicky ničí a poškodzuje všetky jej štáty! Je to úmysel, neschopnosť, alebo hlúposť jej čelných predstaviteľov? Od počiatku som bol zástancom EÚ. Danému projektu som veril a podporoval ho. Myšlienka mierovej spolupráce európskych krajín bola podľa mňa krok správnym smerom a mala viesť k zvyšovaniu životnej úrovne a bezpečnosti jej [...]

Nevadí ani vražda a pre istotu navrhneme imunitu.

18.11.2022

Je tomu už zopár mesiacov, čo sa udiala v priestoroch saudsko-arabského konzulátu v Istambule mimoriadne krutá vražda novinára Džamála Chášakdžího. Tento žil v exile v USA a na konzulát si prišiel len vymeniť doklady z dôvodu svadby. Vražda prebehla skutočne mimoriadne kruto, nakoľko po vražde mali jeho telo rozrezať a z priestorov konzulátu vyniesť po častiach v [...]

Len nás tam pustite a dôkazov bude ako húb po daždi

17.11.2022

Vojna na Ukrajine, je hroznou tragédiou pre jej obyvateľov, no nielen pre nich. Trpí ňou celá Európa. Len pred pár hodinami zasiahla územie Poľska raketa, o ktorej všetci vojnoví štváči hneď tvrdili, že išlo o ruskú raketu, ktorá zasiahla územie členského štátu NATO, že bola napadnutá územná celistvosť štátov NATO a že NATO by malo rázne odpovedať a aktivovať [...]

IS, islamsky stat, mosul, irak

Vodcu Islamského štátu Kurajšího zabili. Strieda ho Kurajší

30.11.2022 17:02

abú Hasan Hášimí Kurajší ktorý stál na čele skupiny od marca, zahynul "v boji proti nepriateľom".

Stoltenberg

NATO nevníma Čínu ako protivníka, sledujeme ale jej rozvoj, povedal Stoltenberg

30.11.2022 16:51

Ministri v Bukurešti hovorili aj o ambicióznom vojenskom a technologickom pláne Pekingu.

Polícia / Policajná páska /

Manželku zabil a rozštvrtil. V prípade brutálnej vraždy z Budče ukončili vyšetrovanie

30.11.2022 15:17

Mužovi hrozí v prípade tohto obzvlášť závažného zločinu vraždy až doživotný trest.

György Gyimesi

VIDEO: Ako Gyimesi učil Pčolinského správne vyslovovať meno György

30.11.2022 14:46

Pčolinský: Dúfam, že som vaše meno vyslovil správne. Gyimesi: Nie, nesprávne. Pčolinský: Prosím, opravte ma.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 629028x
Priemerná čítanosť článkov: 5616x

Autor blogu

Kategórie