Založ si blog

Slovensko, krajina neobmedzených možností, alebo – Teória, ako legálne predávať Kokaín a pritom dokonca vystupovať ako motivátorka pre mladých : )

Dovoľte mi, aby som sa trochu zamyslel nad tým, ako môže mladý človek ktorý v týchto dňoch zapĺňa média tvrdiť, že na základe pár stupídnych videí zarába mesačne do 200 tisíc euro a nikto z kompetentných sa nad tým nepozastaví.

Môže to byť napríklad aj takto. Stačí si len založiť spoločnosť so správnym názvom napríklad niečo ako „COCAINE and CAVIAR“ a už to ide samé.

Ak však chceme byť flexibilný, tak môžeme poprípade aj trochu inovovať, napríklad dohodnúť sa, že veľkosti odevov „S, L, M, X, či XL“ budú značiť určité množstvá drogy.

Potom si zákazníci môžu drogy objednávať dokonca legálne. Stačí len zdvihnúť telefón a nevadí ani keby bol odpočúvaný a povedať, že by Ste mali záujem o jeden ks modelu „Cocaine and Caviar“ veľkosti „S“, prípadne 4x „XL“ …….. a podobne.

No a potom už môžete ako povedala určitá osoba, len motivovať,  motivovať a motivovať ….., aby biznis, čo najlepšie šľapal. A verte mi, že šľapať bude.

Výsledok sa musí dostaviť takmer okamžite a vaše mesačné zárobky budú minimálne 100 až 200 tisíc mesačne. Je to úplne jasné, veď taká značka musí mať predsa „cveng“ a musí ísť, ako „teplé rožky“!

O tom, že ide o vyhľadávanú značku môže teoreticky svedčiť aj to, ak sa vám náhodou podarí zabezpečiť si odber tejto značky ja vo vyšších kruhoch, nepohrdnúc ani politickými. Nuž čo, značka je značka.

Čisto len teoreticky som zvedavý, čo robila po celé roky naša polícia vrátane NAKA. Čo robila finančná polícia a čo robil samotný daňový úrad. To sa skutočne uspokoja s tvrdením, že stačí si len pustiť internet, ukázať tam nejakú stupídnu hlúposť a mesačne mi nabehne na účte 200 tisíc? Keď bolo tak dlho ticho, ktovie či neboli tí tam hore motivátormi premotivovaní?

Keď sa tak na to pozerám tak, takí giganti, ako napríklad AMAZON, ALIBABA, ALIEXPRES, …. môžu naším niektorým mladým šikovným podnikateľom len ticho závidieť, keď v podstate ako jedna osoba dokážu mesačne zarábať 200 tisíc euro, nakoľko tieto celosvetové giganty na svoje obraty potrebujú po celom svete mnoho pracovísk, na ktorých zamestnávajú 100 tisíc pracovníkov. Ani si neviem predstaviť, aké obraty by mali tieto giganty ,keby zamestnávali takých šikovných motivátorov, akí sú na Slovensku. Samozrejme len by museli obchodovať s nejakou podobnou značkou ako „COCAINE and Caviar“.

Ani nechcem písať, k čomu sú potom tí mladí takýmto konaním motivovaní. A to sa ešte môžem chváliť, že mladých motivujem.

No ale čo, ako som písal v úvode, Slovensko je krajina neobmedzených možností a to nielen v tomto prípade, ale vidíme to aj v politike.

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Sme len hlúpi, alebo ide o cielenú likvidáciu štátov EU?

19.05.2024

Zaujalo ma vystúpenie maďarského ministra zahraničných vecí a obchodu Pétera Szijátró, ktorý sa vyjadril (podľa neho) k pokryteckej politike EÚ, ako i celého severoatlantického spoločenstva. Svoje tvrdenia konkretizoval na 3 konkrétnych príkladoch, týkajúcich sa „sankcií a celkových vzťahov“ voči Rusku. (Video si môžete pozrieť na konci blogu v časti [...]

Hašterivosť a agresitiva v priamom prenose.

12.05.2024

Práve odvysielaná relácia „V politike“ bola riadne živelná! Zatiaľ čo takéto diskusie môžu byť prínosné, v tomto prípade sa to pre nepríjemné a hašterivé správanie pani V.O.Cifrovej o tejto diskusii povedať nedá. Vôbec nerešpektovala svojich protidiskutujúcich, neustále skákala do reči a hašterila sa. Jej vystupovanie mi pripomínalo už dávnejšie [...]

Sú potraviny pre Slovensko a ostatné štáty bývalej východnej Európy menej kvalitné?

30.04.2024

Dostalo sa ku mne video porovnania jedného výrobku z Nemecka s výrobkom predávaným v ČR (a predpokladám, že obdobné sú predávané aj v SR) a ostal som dosť zarazený. Zopakujem len skutočnosti odprezentované na tomto videu, ktoré pôsobia dosť presvedčivo. Konkrétne ide o porovnanie Sušienok OREO zakúpených v Nemecku, so sušienkami OREO zakúpenými v ČR. Podľa videa sú [...]

Maximilian Krah

Europarlamentná frakcia vylúčila pre škandály nemeckú AfD zo svojich radov

23.05.2024 16:20, aktualizované: 16:32

Europoslanci AfD sa pokúšali neúspešne vylúčeniu celej strany zabrániť tým, že vedenie ID navrhli vyškrtnúť z frakcie len Kraha.

Čína, Peking, Si Ťin-pching, Vladimir Putin

Čína dodáva Rusku zbrane, máme dôkazy. NATO sa musí zobudiť, vyhlásil britský minister obrany

23.05.2024 13:30

Čínsky líder povedal, že konflikt na Ukrajine by mal mať politické riešenie, podrobnosti však neposkytol.

dušan kováčik

Súd prerušil konanie v druhom procese s Dušanom Kováčikom

23.05.2024 13:30, aktualizované: 15:05

V roku 2016 mal v špeciálne upravenej knihe prijať 50 000 eur.

polícia páska

Chlapec sa po párty neprebral. Kamaráti jeho mŕtve telo fotili na sociálne siete

23.05.2024 13:21

Kamaráti mu neposkytli prvú pomoc a dokonca fotografiu jeho mŕtveho tela zdieľali na sociálnych sieťach s hanlivým textom

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 173
Celková čítanosť: 1117914x
Priemerná čítanosť článkov: 6462x

Autor blogu

Kategórie