Založ si blog

Vedome vychovávame násilníkov a sme s tým spokojní.

V dnešných TV na Markíze bol prezentovaný šokujúci prípad len 11 ročného dievčatka, ktoré jeho kamaráti v opustenom objekty najskôr bili a týrali, potom mu násilne na zemi otvorili ústa a proti jeho vôli do nich liali alkohol až pokiaľ nezačalo vracať krv a bezvládne ležať na zemi.

To však, ako by nestačilo. Dievča vyzliekli a a pritom to, ako nejakú veľkolepú zábavu natáčali na mobil. Aby dievča dokonale zneúctili nezabudli pri natáčaní zaberať aj jej najintímnejšie časti tela vrátane vag..y. Zo správy som pochopil, že zrejme sa týmto partiám venovali dosť podrobne.

Okrem detí, ktoré sa na danom skutku aktívne podieľali, bola tu aj druhá časť, ktorá sa bavila a celý dej komentovala, či natáčala na mobil. Nik však dievčaťu nepomohol. Zábery a fotografie z tejto udalosti sa potom postupne začali objavovať na sociálnych sieťach.

Poškodené dievča nebolo teda len zbité, opité, ale i zneúctené zverejnením jej najintímnejších častí tela. Ako by to ani nebola ľudská bytosť.

Čo za človeka toto dokáže?! Lepšie povedané, takto by sa nechovalo ani zviera.

Ak som správne postrehol, tak jedno zo zúčastnených dievčat, ktoré priebeh prípadu popisovalo uviedlo, že hlavná agresorka z toho aj tak nič nebude mať, nakoľko má matku policajtku.

Túto udalosť však mohol vidieť v TV Markíza každý, prípadne si o nej mohol prečítať v niektorom príspevku.

     Zaujímavejšie je však to, čo robí z našich detí takéto zvieratá, z ktorých vyrastajú kriminálnici, nemajúci žiadny rešpekt pred majetkom, zdravím, či dokonca životom iných?  Táto otázka sa doslova tlačila na pery po zhliadnutí už uvedených TV Markíza.

     Odpoveď je jednoduchá. Sú to hlavne relácie podobné „FARME“, ktorými nás Markíza, ale i ostatné televízie výdatne takmer denno denne kŕmia. Tu nájdu mladí vulgárnosti, oplzlosti, hrubosti, ……… . Tu si berú vzory ako sa správať …… .

Naša televízia už dlhodobo prežíva obdobie dekadencie, ktoré na mladých musí nechať následky. Všetko je podriadené zisku na úkor morálky. Na ľuďoch nezáleží, hlavný je zisk.  Potom stačí v rámci farizejstva, aby sme sa naoko očistili, ukázať v TV nejakú „nadáciu“ a jej dar postihnutým deťom, aby sme v očiach verejnosti vyzerali, ako tí „najlepší a najčistejší“.

Trochu preženiem, ale ak to takto pôjde ďalej, možno onedlho budeme musieť každý chodiť so zbraňou, ako je tomu v USA, nakoľko nielen my, ale ani naše deti, či vnúčatá nebudeme bezpeční ani pred vlastným domom.

Ľudia by sa mali zamyslieť, či je tento trend správny a či nechcú náhodou niečo zmeniť.

 

 

Zdroj:

1- https://www.tvnoviny.sk/domace/2048728_pripad-aky-slovensko-este-nezazilo-prehovorilo-11-rocne-dievca-ktore-zbili-opili-a-vyzliekli-donaha

2 – TN Markíza zo dňa 5.1.2022

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

 

 

Európska únia nás systematicky ničí

21.11.2022

Európska únia nás systematicky ničí a poškodzuje všetky jej štáty! Je to úmysel, neschopnosť, alebo hlúposť jej čelných predstaviteľov? Od počiatku som bol zástancom EÚ. Danému projektu som veril a podporoval ho. Myšlienka mierovej spolupráce európskych krajín bola podľa mňa krok správnym smerom a mala viesť k zvyšovaniu životnej úrovne a bezpečnosti jej [...]

Nevadí ani vražda a pre istotu navrhneme imunitu.

18.11.2022

Je tomu už zopár mesiacov, čo sa udiala v priestoroch saudsko-arabského konzulátu v Istambule mimoriadne krutá vražda novinára Džamála Chášakdžího. Tento žil v exile v USA a na konzulát si prišiel len vymeniť doklady z dôvodu svadby. Vražda prebehla skutočne mimoriadne kruto, nakoľko po vražde mali jeho telo rozrezať a z priestorov konzulátu vyniesť po častiach v [...]

Len nás tam pustite a dôkazov bude ako húb po daždi

17.11.2022

Vojna na Ukrajine, je hroznou tragédiou pre jej obyvateľov, no nielen pre nich. Trpí ňou celá Európa. Len pred pár hodinami zasiahla územie Poľska raketa, o ktorej všetci vojnoví štváči hneď tvrdili, že išlo o ruskú raketu, ktorá zasiahla územie členského štátu NATO, že bola napadnutá územná celistvosť štátov NATO a že NATO by malo rázne odpovedať a aktivovať [...]

IS, islamsky stat, mosul, irak

Vodcu Islamského štátu Kurajšího zabili. Strieda ho Kurajší

30.11.2022 17:02

Abú Hasan Hášimí Kurajší ktorý stál na čele skupiny od marca, zahynul "v boji proti nepriateľom".

Stoltenberg

NATO nevníma Čínu ako protivníka, sledujeme ale jej rozvoj, povedal Stoltenberg

30.11.2022 16:51

Ministri v Bukurešti hovorili aj o ambicióznom vojenskom a technologickom pláne Pekingu.

Polícia / Policajná páska /

Manželku zabil a rozštvrtil. V prípade brutálnej vraždy z Budče ukončili vyšetrovanie

30.11.2022 15:17

Mužovi hrozí v prípade tohto obzvlášť závažného zločinu vraždy až doživotný trest.

György Gyimesi

VIDEO: Ako Gyimesi učil Pčolinského správne vyslovovať meno György

30.11.2022 14:46

Pčolinský: Dúfam, že som vaše meno vyslovil správne. Gyimesi: Nie, nesprávne. Pčolinský: Prosím, opravte ma.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 629042x
Priemerná čítanosť článkov: 5616x

Autor blogu

Kategórie