Založ si blog

Dvaja gejovia utýrali na smrť iba 13 ročného chlapca.

 

Dvaja gejovia v Česku „UTÝRALI NA SMRŤ“ iba 13-ročného chlapca!

 

Nie je tomu tak dávno, čo došlo v Bratislave, pred barom Tepláreň k tragickej udalosti pri ktorej boli zavraždení dvaja členovia komunity LGBTI.

Táto nešťastná udalosť, ktorú je potrebné jednoznačne odsúdiť a spraviť všetko, aby sa podobné činy bez rozdielu na komunitu neopakovali, bola však do značnej miery príslušníkmi danej komunity zneužitá, na domáhanie sa práv sobášenia rovnakých pohlaví a iné obdobné požiadavky, ako i tvrdenia, že im ide o život. Organizovali sa rôzne zhromaždenia, akcie, ….. na podporu LGBTI. Prezidentka, členovia vlády, chodili so stužkami LlGBTI. Redaktori jednej TV sa prihlasovali k LGBT …. . No skrátka rachot.

No neviem, podľa mňa majú príslušníci tejto komunity rovnaké práva, ako príslušníci ostatných komunít, čo je správne. A pokiaľ ide o ohrozovanie života, tak ten majú vzhľadom k vývoju v našej krajine všetci jej obyvatelia ohrozovaný rovnako.

Som však zvedavý, čo budú hovoriť príslušníci tejto komunity na skutočnosť, že Dvaja gejovia v Česku „UTÝRALI NA SMRŤ“ iba 13-ročného chlapca, pričom si z toho, ako ho týrali natáčali video. Chlapca mučili extrémnym spôsobom, nožom, kameňmi, kliešťami, …. . Keď už nevládal dýchať dali mu do úst cigaretu a odhalili jeho prirodzenie, pričom to natáčali na mobil.

Pýtate sa na dôvod?

Dôvodom bola neopätovaná láska utýraného 13 ročného chlapca voči jednému z gejov. Takže chudák chlapec, previnil sa len tým, že nemiloval iného chlapca.

Som zvedaví, čo na to povedia príslušníci LGBTI, ktorí vyhlasujú, že sa na Slovensku boja o svoj život. Či budú v súvislosti s tým, že dvaja príslušníci LGBTI zabili nevinného 13 ročného chlapca organizovať tiež protesty. Aké stužky by nosila prezidentka, či členovia našej vlády, keby sa to nestalo v ČR, ale SR?

 

Som jednoznačne proti šíreniu nenávisti, avšak som aj proti zatajovaniu, prekrúcaniu a zneužívaniu informácii a manipuláciu s nimi.

 

 

Zdroj:

  1. https://www1.pluska.sk/spravy/zo-zahranicia/dvaja-gejovia-cesku-utyrali-smrt-iba-13-rocneho-chlapca-vsetko-natacali-video?itm_brand=plus1&itm_template=hp&itm_modul=plus1_krimi&itm_position=4
  2. https://www.cas.sk/clanok/2730299/dvojnasobna-vrazda-pred-teplarnou-bude-mat-dohru-pozrite-kto-pride-na-slovensko/

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany  žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem, pričom som si vedomí, že je porušením medzinárodného práva. Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

 

 

Európska únia nás systematicky ničí

21.11.2022

Európska únia nás systematicky ničí a poškodzuje všetky jej štáty! Je to úmysel, neschopnosť, alebo hlúposť jej čelných predstaviteľov? Od počiatku som bol zástancom EÚ. Danému projektu som veril a podporoval ho. Myšlienka mierovej spolupráce európskych krajín bola podľa mňa krok správnym smerom a mala viesť k zvyšovaniu životnej úrovne a bezpečnosti jej [...]

Nevadí ani vražda a pre istotu navrhneme imunitu.

18.11.2022

Je tomu už zopár mesiacov, čo sa udiala v priestoroch saudsko-arabského konzulátu v Istambule mimoriadne krutá vražda novinára Džamála Chášakdžího. Tento žil v exile v USA a na konzulát si prišiel len vymeniť doklady z dôvodu svadby. Vražda prebehla skutočne mimoriadne kruto, nakoľko po vražde mali jeho telo rozrezať a z priestorov konzulátu vyniesť po častiach v [...]

Len nás tam pustite a dôkazov bude ako húb po daždi

17.11.2022

Vojna na Ukrajine, je hroznou tragédiou pre jej obyvateľov, no nielen pre nich. Trpí ňou celá Európa. Len pred pár hodinami zasiahla územie Poľska raketa, o ktorej všetci vojnoví štváči hneď tvrdili, že išlo o ruskú raketu, ktorá zasiahla územie členského štátu NATO, že bola napadnutá územná celistvosť štátov NATO a že NATO by malo rázne odpovedať a aktivovať [...]

SR LOZ MZ vláda rokovanie lekári výpovede dohoda platy BAX

Lekárski odborári a vláda podpísali memorandum

30.11.2022 18:18

Dokument rieši financovanie zdravotníckych zariadení či zvýšenie počtu zdravotníkov.

Hakeem Jeffries

Demokratov prvýkrát v Snemovni povedie černoch

30.11.2022 18:12, aktualizované: 18:19

Hakeema Jeffriesa zvolili do funkcie jednohlasne.

HOAX Zelenskyj Cherson Video

HOAX: Šíri sa zmanipulované video z návštevy Volodymyra Zelenského v Chersone

30.11.2022 17:55

Zvuková stopa pôvodného videa sa líši od zmanipulovanej verzie.

IS, islamsky stat, mosul, irak

Vodcu Islamského štátu Kurajšího zabili. Strieda ho ďalší Kurajší

30.11.2022 17:02, aktualizované: 17:43

Abú Hasan Hášimí Kurajší ktorý stál na čele skupiny od marca, zahynul "v boji proti nepriateľom".

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 629098x
Priemerná čítanosť článkov: 5617x

Autor blogu

Kategórie