Založ si blog

No tak na zdravie, páni politici!

Eduarda Hegera si pamätám ešte z jeho počiatkov v politike. Bol to nevýrazný, nerozhodný, infantilný a neorientovaný minister, ktorý bol typický tým, že „kam vietor, tam plášť“. Tým jeho vetrom bol v tej dobe hlavne Matovič. Skrátka bol to jeden síce bezkonfliktný, no neschopný a zbytočný človek. Média ho veľmi často kritizovali pre jeho servilitu voči Matovičovi a zrejme práve pre túto jeho servilitu sa stal premiérom.

Už ako nevýrazný premiér jedného dňa tvrdšie skritizoval Rusko. Hneď na druhý deň sa v slovenských mainstramových objavili články typu „Prerod nevýrazného politika v štátnika„. Hegerovi sa to zapáčilo. Uvedomil, že to je zrejme jediné, čo sa mu darí a za čo ho médiá chvália a tak sa pustil do toho s veľkou vervou.

O pár dní sme ho už videli behať po Bruseli a vykrikovať, že sa máme okamžite odpojiť od ruských energií. Bol v tom taký aktívny, že keby to bolo po jeho, tak by sme zo dňa na deň nemali plyn, či ropu. Ešte, že to po ňom skorigovali v rámci reálnych možností.

Možno mu ešte išiel predaj tej luxusnej vodky, ktorú predtým predával pod krásnym kresťanským názvom Double Cross (Dvojitý kríž). Jej propagácia a marketing mu zrejme išli lepšie, ako riadeniu nášho štátu, ktorého je premiérom. Je množstvo videí z tohto obdobia. Priateľ ma upozornil na jedno veľmi roztomilé, ktoré sa skutočne oplatí pozrieť. Video môžete vidieť tu. Tu je z neho pekný citát, ktorý prednášal náš pán premiér, teda v súčasnosti už len poverený premiér.

„… Ak sa chcete dobre opiť, nepite nič sladké, iba dobrý kvalitný alkohol. Sme toho živým dôkazom! …“

Po vzhliadnutí niektorého z tých jeho propagačných videí na vodku, mám pocit, že ten človek musel byť stále opitý.

No tak na zdravie!

 

Zdroj:

  1. https://www.facebook.com/realitaEU/videos/heger-e%C5%A1te-ako-predava%C4%8D-vodky/618714309164223/
  2. https://www.startitup.sk/korunny-princ-olano-ktory-vystriedal-matovica/

 

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.
Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem, pričom som si vedomí, že je porušením medzinárodného práva. Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Ja nad čím sa zamyslieť!

12.04.2024

Keď si zvážime, že už v roku 2019 bol jeden deň, kedy vzlietlo až viac ako 230 tisíc dopravných lietadiel, naša snaha o obmedzovanie spaľovacích motorov v motorových vozidlách je ozaj smiešna. Je nad čím sa zamyslieť! Zobrazená mapka znázorňuje aktuálny stav momentálneho zahustenia leteckej premávky v danom okamihu. Zdroj: TikTok – [...]

To čo sme zažili my – to už naše deti nemajú šancu!

10.04.2024

Dnes sa mi dostali do rúk staré fotografie, ktoré navodili pekné spomienky na krásnu mladosť, ktorú som prežil a tak mi dovoľte trochu nostalgie. Začalo to fotografiami rôznych výrobkov z mojej mladosti, avšak najväčšie spomienky vyvolala fotografia zverejnená na videu z tanečných, ktorými si v danej dobe prešiel hádam každý mladý chlapec, či dievča. Bol začiatok [...]

Toto Vám nezabudnem, alebo vrchol arogancie v priamom prenose!

07.04.2024

Dúfam, že tento blog vydrží na titulke aspoň 30 minút a nie, ako môj posledný blog. Voľby sú za nami a dopadli ako dopadli. Ako obyčajne, časť obyvateľov je spokojná a časť nie. Voľby sú teda za nami a spoločnosť by sa mala ukľudniť a nie pokračovať v delení na zlých a dobrých, či inom. Všetci sme obyvatelia tejto krajiny a žabo-myšie vojny politikov a delenie [...]

Medveď

V košickej zoo sa Xene narodilo medvieďa Ares

19.04.2024 13:08

Jeho genetická hodnota je mimoriadne cenná pre európsky záchranný program.

izrael, palestína, západný breh jordánu, evakuácia, amona

EÚ po prvý raz uvalila sankcie na izraelských osadníkov pre útoky na Palestínčanov

19.04.2024 13:07, aktualizované: 13:20

Palestínčania chcú, aby Západný breh bol súčasťou ich budúceho štátu.

Rudolf Huliak

SaS podá návrh na odvolanie Huliaka z postu predsedu výboru

19.04.2024 13:00

Hlina tvrdí, že podnet bude musieť byť zaradený na rokovanie a musí byť o ňom rozprava.

Čierny kašeľ / Pertussis /

Na Slovensku od začiatku roka evidujú 390 prípadov čierneho kašľa

19.04.2024 12:21, aktualizované: 14:00

Najvyššia vekovo špecifická chorobnosť bola zistená vo vekovej skupine nularočných osôb.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 168
Celková čítanosť: 1099316x
Priemerná čítanosť článkov: 6544x

Autor blogu

Kategórie