Založ si blog

No tak na zdravie, páni politici!

Eduarda Hegera si pamätám ešte z jeho počiatkov v politike. Bol to nevýrazný, nerozhodný, infantilný a neorientovaný minister, ktorý bol typický tým, že „kam vietor, tam plášť“. Tým jeho vetrom bol v tej dobe hlavne Matovič. Skrátka bol to jeden síce bezkonfliktný, no neschopný a zbytočný človek. Média ho veľmi často kritizovali pre jeho servilitu voči Matovičovi a zrejme práve pre túto jeho servilitu sa stal premiérom.

Už ako nevýrazný premiér jedného dňa tvrdšie skritizoval Rusko. Hneď na druhý deň sa v slovenských mainstramových objavili články typu „Prerod nevýrazného politika v štátnika„. Hegerovi sa to zapáčilo. Uvedomil, že to je zrejme jediné, čo sa mu darí a za čo ho médiá chvália a tak sa pustil do toho s veľkou vervou.

O pár dní sme ho už videli behať po Bruseli a vykrikovať, že sa máme okamžite odpojiť od ruských energií. Bol v tom taký aktívny, že keby to bolo po jeho, tak by sme zo dňa na deň nemali plyn, či ropu. Ešte, že to po ňom skorigovali v rámci reálnych možností.

Možno mu ešte išiel predaj tej luxusnej vodky, ktorú predtým predával pod krásnym kresťanským názvom Double Cross (Dvojitý kríž). Jej propagácia a marketing mu zrejme išli lepšie, ako riadeniu nášho štátu, ktorého je premiérom. Je množstvo videí z tohto obdobia. Priateľ ma upozornil na jedno veľmi roztomilé, ktoré sa skutočne oplatí pozrieť. Video môžete vidieť tu. Tu je z neho pekný citát, ktorý prednášal náš pán premiér, teda v súčasnosti už len poverený premiér.

„… Ak sa chcete dobre opiť, nepite nič sladké, iba dobrý kvalitný alkohol. Sme toho živým dôkazom! …“

Po vzhliadnutí niektorého z tých jeho propagačných videí na vodku, mám pocit, že ten človek musel byť stále opitý.

No tak na zdravie!

 

Zdroj:

  1. https://www.facebook.com/realitaEU/videos/heger-e%C5%A1te-ako-predava%C4%8D-vodky/618714309164223/
  2. https://www.startitup.sk/korunny-princ-olano-ktory-vystriedal-matovica/

 

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.
Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem, pričom som si vedomí, že je porušením medzinárodného práva. Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Ako sa baví ukrajinská zlatá mládež v Čechách.

13.03.2023

(Foto z Volynských udalostí nebudem pripájať, nakoľko sú také hrozné, že skutočne nie je príjemné sa na ne pozerať – avšak pre tých, čo si chcú niektoré z nich pozrieť – viď. link v zdroj 1, prípadne si ich vyhľadajte na iných linkoch). Ako sa baví ukrajinská mládež a akú má úctu k štátom, ktoré jej poskytli skutočne štedrú pomoc? No [...]

Vyjadrenie USA dôstojníka z veliteľstva útvaru pre psychologický boj – o ktorom sa tu nedočítate.

17.02.2023

Ako to v skutočnosti je? Kde je pravda? Stále viac a viac sa aj v západných médiách, vrátane amerických, prezentujú rôzne skutočnosti o ktorých sme možno tušili, no nevedeli. Stále častejšie sa objavujú vyjadrenia rôznych vyššie postavených vojakov, vedcov, politikov, ale aj obyčajných ľudí, ktorí prezentujú svoj názor, ktorí sa diametrálne odlišuje od u [...]

Kde sú naše TV a printové médiá?

14.02.2023

POCHODY ZA MIER! Už nejaký ten deň prebiehajú takmer po celom Slovensku tzv. „POCHODY ZA MIER„. Obyvatelia Slovenska sa spájajú a vyjadrujú v nich svoje želanie žiť v mieri a nepodporovať „žiadnu“ z bojujúcich strán zbraňami, ale len humanitárne. Kde sú naše médiá, prečo neinformujú? Kde je STV1, STV2, TA3, Markýza, JOJ, či naše mienkotvorne [...]

SAMP/T

Časť talianskej opozície tvrdo kritizuje výcvik ukrajinských vojakov neďaleko Ríma

20.03.2023 21:42

Taliansko podľa opozície poskytovaním čoraz rozvinutejších zbraní prispieva k zvyšovaniu intenzity konfliktu na Ukrajine.

superpočítač, počítač, pc, procesor, CPU, intel, výpočtová sila, komputing

Nemecká rada pre etiku žiada limity na používanie umelej inteligencie

20.03.2023 20:36

Používanie umelej inteligencie by malo posilniť ľudský rozvoj, nie ho znižovať.

Francúzsko

Francúzska vláda prežila dve hlasovania o vyslovení nedôvery

20.03.2023 19:29, aktualizované: 19:47

Francúzska vláda v pondelok prežila dve hlasovania o vyslovení nedôvery v parlamente.

Remišová

Hlas vystavil Remišovej faktúru na 600 miliónov. Prihodil aj predražené vešiaky

20.03.2023 18:21

Nečerpá eurofondy a nakupuje predražené vešiaky, tvrdí Hlas o ministerke Remišovej. Podľa rezortu ide o osobnú pomstu.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 129
Celková čítanosť: 823767x
Priemerná čítanosť článkov: 6386x

Autor blogu

Kategórie