Založ si blog

LGBT – To čo sa robí, skutočne nie je normálne!

Už mi nedá, aby som sa nevyjadril k tomu ,čo sa v poslednom období nielen na Slovensku, ale i v tzv. vyspelom západnom svete deje.

Je to doslova hnus!

Všade okolo Vás nie je nič iné len tzv. „LGBT„. Počúvate správy – LGBT, pozriete si nejaké diskusie – LGBT, pozriete si protesty – LGBT, pozriete si pochody – LGBT, príde k nám štátnická návšteva a hádajte ,kde ju prezidentka zavedie – na predsa téma LGBT, štátne zástavy vedľa zástav LGNT a je dôležitejšie, aby viseli dúhové zástavy ako štátne, príde Vám vnúča zo školy a samé LGBT, ………… už sa len báť, že otvoríte chladničku a vyskočí na vás LGBT.

To skutočne nie je normálne.  Ani keby sme nemali nič iné na starosti. Pritom donedávna s tým nebol žiadny problém.

V práci máme jedného príslušníka tejto komunity a nikdy s ním neboli žiadne problémy a ani on nemal žiadne problémy. Každý sme sa s ním bavili tak, ako s ostatnými. Nebol tu žiadny rozdiel. Chodil a chodí s nami na pivo. Je vysokoškolsky vzdelaný  a nie je mi známe, že by mal nejaké problémy a nenaznačuje to ani on. Proste je to normálna osoba tak, ako každá iná. Má partnera, čo každý bral a berie úplne normálne.  Nepotrebuje sa zapájať do nejakých pochodov, či obdobných akcií, len aby sa násilne zviditeľňoval a nepotrebuje ani chodiť v rôznych nevkusných oblekoch. Proste je to normálna osoba, ako každá iná, ktorá si bez problémov nielenže nájde priateľov, ale aj vybaví všetko ,čo potrebuje. Znovu zopakujem, že tu nie je žiadny rozdiel. No možno predsa. Je slušný a nikoho neotravuje, nesnaží sa byť za každú cenu stredobodom pozornosti a nesnaží sa zviditeľňovať problémami, ktoré nemá!

Avšak väčšina tejto komunity a ak nie väčšina, tak značná časť, sa však takto nespráva. Sú arogantní až agresívni – viď. včerajšie napadnutie Matoviča pred parlamentom a pritom podotýkam, že Matoviča vôbec, ale vôbec nemusím!

Už to vyzerá tak, ani keby niektorým členom zo skupín LGBT nestačil normálny život, akým žijú všetci ľudia, lebo oni sú viac, ako mi ostatní a ostatní im musia slúžiť.

Už je to tak deformované a zažrané vo všetkých vrstvách spoločnosti, že dokonca si nemôžete pozrieť ani normálny film, či seriál. Napríklad predvčerom som na Netflixe vyskúšal pozerať 2 seriály ,no hneď v úvodnom diele museli byť príslušníci LGBT. Skúsil som tretí, no rezignoval som, lebo to bolo to isté. No a dnes som s nechuťou zistil, že nielen že v tom seriáli nestačí, aby to bolo u dospelých, ale do predposledného dielu dajú aj žiačku, ktorá s tým nemala skúsenosti, no ako stráviť noc s inou ženou jej ukázala skúsenejšia žena z LGBT.

Ak by Ste namietali, že taký je život ,súhlasím. Aj takéto scény je potrebné zakomponovať do filmových diel, no nie do každého! Aj v minulosti, dokonca aj za socializmu boli takéto scény vo filmoch, no neboli v každom filme. Dá sa povedať, že frekvencia ich výskytu kopírovala počet príslušníkov LGBT – čo považujem za správne. Ako príklad by som uviedol úspešný film z roku 1959  „Polnočný kovboj“ so svetoznámym  D.Hoffmanom v hlavnej úlohe. Takže áno, zachytávať všetko, ale s mierou a nie násilne v každom diele. Nie je predsa možné, aby sa úspešnosť filmového diela odvíjala od toho, či je tam dostatočne zobrazená komunita LGBT!

Ja som menšina, keď verím že muž, žena a dieťa sú základom rodiny?

Ja som menšina, keď si myslím, že tak by mali byť v rámci tolerancie, vychovávané aj naše deti, vnúčatá, či pravnúčatá?

Je toho tak veľa, keď si chcem večer pozrieť televízor a nebyť otravovaný nezmyselnými požiadavkami LGBT?

To nemám právo si pozrieť film, či seriál ,aby v ňom neboli na každom kroku prítomné akty zo života LGBT?

 

  • Volaním o pomoc je napríklad výrok svetoznámeho USA režiséra Stevena Spilberga, že nesúhlasí s tým, aby sa spätne upravovali vo filmoch „citlivé“ scény.

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.
Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem. 

Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Buď už konečne ticho!

04.06.2023

Zaujímavé. Na webe som dnes zaznamenal zaujímavú a úsmevnú informáciu, ktorá sa mala odohrať na samite konanom v moldavsku počas chôdze Zelenského s prezidentom Srbska a luxemburského premiéra X.Bettela. Zelenský sa snažil stále niečo rozprávať, pričom po chvíľi sa k nemu otočil luxembrský premiér a gestikuláciou rukami mu naznačil, aby bol už ticho. Celý dej je [...]

Totálna žumpa na TA3. Quo vadis TA3?

28.05.2023

Moderátor TA3 R.Iliev predviedol dnes na TA3 totálnu žumpu! Quo vadis TA3? Pri sledovaní dnešnej relácie „V politike“ na TA3, venovanej situácii na Ukrajine, predviedol moderátor danej televízie totálnu, ale totálnu žumpu. Vinu však na tom má rozhodne osoba zastrešujúca v danej TV túto reláciu, zrejme spravodajstvo. Aj keď som TA3 ako spravodajskú TV [...]

Dajte mi ochranku, lebo odchádzam z funkcie!

18.05.2023

Stalo sa to už takmer tradíciou, že odchádzajúci politici, požadujú aj po ich odchode z funkcie „OCHRANKU„. Ochranku požadujú, nakoľko sa boja o svoj život a keďže po odchode z funkcie politika im už za normálnych okolností ochranka neprislúcha, žiadajú o jej mimoriadne pridelenie. Potom už len počujeme: Dajte mi ochranku, lebo odchádzam z funkcie (a bojím sa)! [...]

DEMDIS SLOVENSKO V EU zaver titulka

V Európe cudzincami byť nechceme, no chýba nám vízia, stratégia a dialóg (výsledky diskusie)

04.06.2023 19:00

Chceme byť v Európe cudzincami? A prečo? DEMDIS diskusia nám opäť ukazuje, že názorová vyhranenosť nemusí byť prekážkou nachádzania zhody. Konsenzus existuje a je na dosah.

Andrej Kiska

Kiska definitívne hodil Remišovú a Za ľudí cez palubu. Prezradil, koho bude voliť

04.06.2023 18:19

Bývalý prezident tak urobil spoločnou fotografiou s poslancami tejto strany.

Poľsko protest opozícia zákon Rusko vplyv uarus

Vo Varšave protestuje proti vláde pol milióna ľudí

04.06.2023 16:42

Poľská opozícia protest označila za skúšku schopnosti ukončiť po voľbách osemročnú vládu nacionalistov.

Tieň / Tajné služby / Sledovanie / Špehovanie / Špión / Agent /

Medzinárodná tieňová agenda: Na tajnom stretnutí špionážnych služieb chýbali Rusi. Ukrajinec účasť poprel

04.06.2023 16:16

Vysokopostavení predstavitelia spravodajských služieb z celého sveta sa zišli na tajnom stretnutí.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 144
Celková čítanosť: 968611x
Priemerná čítanosť článkov: 6726x

Autor blogu

Kategórie