Založ si blog

LGBT v športe – no proste niečo nenormálne!

Vo vzťahu k môjmu včerajšiemu blogu pod názvom „LGBT – to čo sa robí, skutočne nie je normálne„, by som ešte rád doplnil aj činnosť a postavenie komunity LGBT napríklad v športe. Šport však žiaľ, nie je jediný.

Nechcem tu však pertraktovať svoje názory, ale ukážem pár príkladov, lebo lepšie je raz vidieť, ako sto krát počuť a nech si každý spraví názor sám!

 

Príklad z plaveckých pretekov dievčat v USA:

Zdroj: Video a text na Telegram.

 

Príklad z boja žien v klietke z USA:

Zdroj: Video a text na Telegram.

Zdroj: Video a text na Telegram.

Zdroj: Video a text na Telegram.

Zdroj: Video a text na Telegram.

Zdroj: Video a text na Telegram.

Takéto deformácie sú prakticky v súčasnej dobe všade a sú nie bežnými občanmi, ale ľuďmi, čo si prisvojili ovládanie spoločnosti nielen obhajované, ale neustále rozširované. Svet sa stavia hore nohami!

Ešte by som chcel „pochváliť“ spravodajskú TA3, ktorá v súvislosti s incidentom odohraným sa pre parlamentom medzi Matovičom a prívržencami LGBT, takpovediac obratom zabezpečila reakciu LGBT vo večernej „Téme dňa“. V relácii vystúpil (tuším sa volá) Roman Samotný, ktorý kvetnatými rečami ospravedlňoval neospravedlniteľné a to za výdatnej pomoci moderátora p. Bielika. V podstate išlo len o  drobný incident, bez nejakých vážnejších dôsledkov, za účasti malého počtu komunity LGBT, no TA3 sa mu venovala detaile. Zaujímavé je však to, že napríklad k tisícčlenným „Mierovým pochodom“, ktoré sa uskutočňovali prakticky naprieč celým Slovenskom, sa TA3 takmer nevenovala. Pričom mier sa týka všetkých vrátane LGBT. Kto takto „super“ riadi TA3 a jej spravodajstvo?

No ako som už napísal v úvode, názor si musí spraviť každý sám.

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.
Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem. 

Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Buď už konečne ticho!

04.06.2023

Zaujímavé. Na webe som dnes zaznamenal zaujímavú a úsmevnú informáciu, ktorá sa mala odohrať na samite konanom v moldavsku počas chôdze Zelenského s prezidentom Srbska a luxemburského premiéra X.Bettela. Zelenský sa snažil stále niečo rozprávať, pričom po chvíľi sa k nemu otočil luxembrský premiér a gestikuláciou rukami mu naznačil, aby bol už ticho. Celý dej je [...]

Totálna žumpa na TA3. Quo vadis TA3?

28.05.2023

Moderátor TA3 R.Iliev predviedol dnes na TA3 totálnu žumpu! Quo vadis TA3? Pri sledovaní dnešnej relácie „V politike“ na TA3, venovanej situácii na Ukrajine, predviedol moderátor danej televízie totálnu, ale totálnu žumpu. Vinu však na tom má rozhodne osoba zastrešujúca v danej TV túto reláciu, zrejme spravodajstvo. Aj keď som TA3 ako spravodajskú TV [...]

Dajte mi ochranku, lebo odchádzam z funkcie!

18.05.2023

Stalo sa to už takmer tradíciou, že odchádzajúci politici, požadujú aj po ich odchode z funkcie „OCHRANKU„. Ochranku požadujú, nakoľko sa boja o svoj život a keďže po odchode z funkcie politika im už za normálnych okolností ochranka neprislúcha, žiadajú o jej mimoriadne pridelenie. Potom už len počujeme: Dajte mi ochranku, lebo odchádzam z funkcie (a bojím sa)! [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

Nešťastie v okrese Bytča. Pri obci Kotešová spadlo malé lietadlo

04.06.2023 20:23

Stroj mal spadnúť v nedostupnom teréne.

DEMDIS SLOVENSKO V EU zaver titulka

V Európe cudzincami byť nechceme, no chýba nám vízia, stratégia a dialóg (výsledky diskusie)

04.06.2023 19:00

Chceme byť v Európe cudzincami? A prečo? DEMDIS diskusia nám opäť ukazuje, že názorová vyhranenosť nemusí byť prekážkou nachádzania zhody. Konsenzus existuje a je na dosah.

Andrej Kiska

Kiska definitívne hodil Remišovú a Za ľudí cez palubu. Prezradil, koho bude voliť

04.06.2023 18:19

Bývalý prezident tak urobil spoločnou fotografiou s poslancami tejto strany.

Poľsko protest opozícia zákon Rusko vplyv uarus

Vo Varšave protestuje proti vláde pol milióna ľudí

04.06.2023 16:42

Poľská opozícia protest označila za skúšku schopnosti ukončiť po voľbách osemročnú vládu nacionalistov.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 144
Celková čítanosť: 968834x
Priemerná čítanosť článkov: 6728x

Autor blogu

Kategórie