Založ si blog

Novinky z Kočnerovej knižnice, alebo SMS-ky opäť prehovorili!

Predseda BSK J.Droba, je ďalší „Kočnerov kamoš“ !

 

To, že Sulík navštevoval opakovane Kočnera už dobre vieme z tzv. „SASANKY“, takže sa opakovať nebudem. Len tak trochu na odľahčenie uvediem, že sasanky sú definované, ako živočích, ktorý nemá schránku, ale zato má pevnú pokožku. Vidíte tam aj Vy nejaké podobenstvo (napríklad CHARAKTER / HROŠIA KOŽA) ?

Jedným zo zakladateľov strany SaS bol spolu so Sulíkom aj neskorší poslanec NR SR, Mgr. J.Droba, ktorý je v súčasnosti županon Bratislavského samosprávneho kraja (BSK).

Prečo spomínam v úvode R.Sulíka a jeho styky s Kočnerom? Je to preto, že práve sa v médiách objavila správa, že Sulík v tom nebol sám. Aj druhý zakladajúci člen SaS, ktorým nebol nik iný, ako J.Droba bol Kočnerov kamoš! (Zdroj web: Aktuality.sk z 18.3.2020 „Bratislavský župan Droba zahmlieva o apartmáne v Kočnerovom hoteli …….). Áno bol kamoš toho Kočnera, ktorý je podozrivý z objednania vraždy dvoch mladých ľudí, ktorý sa dopustil viacerých trestných činov závažného charakteru, ktorý korumpoval sudcov a ktorý je priam symbolom korupcie a nezákonnosti v našom štáte.

V SMS ktorú poslal Kočner, Sulíkovi označuje Drobu za „priateľa“ a majiteľa apartmánu v jeho hotely na Donovaloch.

Z ďalšej SMS komunikácie medzi Kočnerom a súčasným županom BSK, J.Drobom vyplýva, že Droba inštuoval Kočnera, že ak by sa ho novinári pýtali, či sa stretávajú, aby im povedal, že sa spolu nestýkajú a naposledy sa videli pred 6 – 7 rokmi.

Dané nepotrebuje ďalší komentár. Musím sa len spýtať, dosiahli sme už dno, alebo budeme stále objavovať nové pokútne prepojenia, akože čistých politikov, ktorí nás tu roky presviedčali o tom, že robia všetko len pre blaho národa – alebo budeme ešte stále klesať nižšie a nižšie?

Myslíte si, že to zo strany župana BSK J.Drobu vyzerá na čisté svedomie?

Myslíte si, že takýto ľudia majú právo byť v politike, či samospráve?

Myslíte si, že stačí, keď Sulík povie, že sa ospravedlnil a voliči rozhodli?

Myslíte si, že môžeme takýmto ľuďom veriť?

 

 

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadnu konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

 

Európska únia nás systematicky ničí

21.11.2022

Európska únia nás systematicky ničí a poškodzuje všetky jej štáty! Je to úmysel, neschopnosť, alebo hlúposť jej čelných predstaviteľov? Od počiatku som bol zástancom EÚ. Danému projektu som veril a podporoval ho. Myšlienka mierovej spolupráce európskych krajín bola podľa mňa krok správnym smerom a mala viesť k zvyšovaniu životnej úrovne a bezpečnosti jej [...]

Nevadí ani vražda a pre istotu navrhneme imunitu.

18.11.2022

Je tomu už zopár mesiacov, čo sa udiala v priestoroch saudsko-arabského konzulátu v Istambule mimoriadne krutá vražda novinára Džamála Chášakdžího. Tento žil v exile v USA a na konzulát si prišiel len vymeniť doklady z dôvodu svadby. Vražda prebehla skutočne mimoriadne kruto, nakoľko po vražde mali jeho telo rozrezať a z priestorov konzulátu vyniesť po častiach v [...]

Len nás tam pustite a dôkazov bude ako húb po daždi

17.11.2022

Vojna na Ukrajine, je hroznou tragédiou pre jej obyvateľov, no nielen pre nich. Trpí ňou celá Európa. Len pred pár hodinami zasiahla územie Poľska raketa, o ktorej všetci vojnoví štváči hneď tvrdili, že išlo o ruskú raketu, ktorá zasiahla územie členského štátu NATO, že bola napadnutá územná celistvosť štátov NATO a že NATO by malo rázne odpovedať a aktivovať [...]

HOAX Zelenskyj Cherson Video

HOAX: Šíri sa zmanipulované video z návštevy Volodymyra Zelenského v Chersone

30.11.2022 17:55

Zvuková stopa pôvodného videa sa líši od zmanipulovanej verzie.

IS, islamsky stat, mosul, irak

Vodcu Islamského štátu Kurajšího zabili. Strieda ho ďalší Kurajší

30.11.2022 17:02, aktualizované: 17:43

Abú Hasan Hášimí Kurajší ktorý stál na čele skupiny od marca, zahynul "v boji proti nepriateľom".

Stoltenberg

NATO nevníma Čínu ako protivníka, sledujeme ale jej rozvoj, povedal Stoltenberg

30.11.2022 16:51

Ministri v Bukurešti hovorili aj o ambicióznom vojenskom a technologickom pláne Pekingu.

Polícia / Policajná páska /

Manželku zabil a rozštvrtil. V prípade brutálnej vraždy z Budče ukončili vyšetrovanie

30.11.2022 15:17

Mužovi hrozí v prípade tohto obzvlášť závažného zločinu vraždy až doživotný trest.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 629061x
Priemerná čítanosť článkov: 5617x

Autor blogu

Kategórie