Založ si blog

Novinky z Kočnerovej knižnice, alebo SMS-ky opäť prehovorili!

Predseda BSK J.Droba, je ďalší „Kočnerov kamoš“ !

 

To, že Sulík navštevoval opakovane Kočnera už dobre vieme z tzv. „SASANKY“, takže sa opakovať nebudem. Len tak trochu na odľahčenie uvediem, že sasanky sú definované, ako živočích, ktorý nemá schránku, ale zato má pevnú pokožku. Vidíte tam aj Vy nejaké podobenstvo (napríklad CHARAKTER / HROŠIA KOŽA) ?

Jedným zo zakladateľov strany SaS bol spolu so Sulíkom aj neskorší poslanec NR SR, Mgr. J.Droba, ktorý je v súčasnosti županon Bratislavského samosprávneho kraja (BSK).

Prečo spomínam v úvode R.Sulíka a jeho styky s Kočnerom? Je to preto, že práve sa v médiách objavila správa, že Sulík v tom nebol sám. Aj druhý zakladajúci člen SaS, ktorým nebol nik iný, ako J.Droba bol Kočnerov kamoš! (Zdroj web: Aktuality.sk z 18.3.2020 „Bratislavský župan Droba zahmlieva o apartmáne v Kočnerovom hoteli …….). Áno bol kamoš toho Kočnera, ktorý je podozrivý z objednania vraždy dvoch mladých ľudí, ktorý sa dopustil viacerých trestných činov závažného charakteru, ktorý korumpoval sudcov a ktorý je priam symbolom korupcie a nezákonnosti v našom štáte.

V SMS ktorú poslal Kočner, Sulíkovi označuje Drobu za „priateľa“ a majiteľa apartmánu v jeho hotely na Donovaloch.

Z ďalšej SMS komunikácie medzi Kočnerom a súčasným županom BSK, J.Drobom vyplýva, že Droba inštuoval Kočnera, že ak by sa ho novinári pýtali, či sa stretávajú, aby im povedal, že sa spolu nestýkajú a naposledy sa videli pred 6 – 7 rokmi.

Dané nepotrebuje ďalší komentár. Musím sa len spýtať, dosiahli sme už dno, alebo budeme stále objavovať nové pokútne prepojenia, akože čistých politikov, ktorí nás tu roky presviedčali o tom, že robia všetko len pre blaho národa – alebo budeme ešte stále klesať nižšie a nižšie?

Myslíte si, že to zo strany župana BSK J.Drobu vyzerá na čisté svedomie?

Myslíte si, že takýto ľudia majú právo byť v politike, či samospráve?

Myslíte si, že stačí, keď Sulík povie, že sa ospravedlnil a voliči rozhodli?

Myslíte si, že môžeme takýmto ľuďom veriť?

 

 

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadnu konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

 

Vládnu nám fanatici ?

06.06.2020

Minister, ktorý uprednostňuje náboženstvo pred odbornosťou by nemal riadiť ministerstvo zdravotníctva ! To čo sledujeme v poslednej dobe hlavne na ministerstve zdravotníctva môžeme bez nadsádzky považovať za nonsens. Osobne som veriaci, no nikdy by som si nedovolil vnucovať iným svoje názory tak, ako to vykonáva vo svojich vystúpeniach minister [...]

Igor, zobuď sa!

31.05.2020

Robíš presne to isté, čo si kritizoval, keď si bol v opozícii! Tak nová vláda Igora Matoviča sa nám už pomaly, ale isto začína vyfarbovať. Nehovorím, že to robí osobne Matovič, ale díva sa na to mlčky a deje sa to s jeho súhlasom. A to je ešte len začiatok! V čom je potom lepší od bývalej smeráckej koalície, ktorú tak kritizoval najmä pre korupciu, [...]

Práca za odmenu + zdanenie robotov ?

24.05.2020

Bude práca odmenou len pre vyvolených? Čaká nás zdanenie robotov? Firma, v ktorej pracujem,vznikla v roku 1989, teda hneď po zmene režimu. Postupne sme otvárali prevádzky v iných okresoch, kde sme prijímali nových pracovníkov. Pamätám sa na jeden konkurz v B.Bystrici , keď sa nám prostredníctvom úradu práce prihlásilo na jedno miesto asi 60 záujemcov. V [...]

lekári, kĺb, transplantácia, operácia,

Na Slovensku zrealizovali minulý rok rekordný počet transplantácií

06.06.2020 18:24

Pri príležitosti Svetového dňa transplantácií to uviedli minister zdravotníctva SR Marek Krajčí (OĽaNO) a odborníci.

jeleň Štefan, Šútovo

V Šútove majú atrakciu - jeleňa Štefana

06.06.2020 18:20

Majú nezvyčajnú atrakciu. V Šútove pri Martine sa zabýval Štefan. Statný štrnástorák. Väčšina si ho obľúbila, no niektorých vie poriadne „vytočiť“.

horovce vrah

Strelec z Horoviec vinu za smrť dvoch ľudí na súde priznal

06.06.2020 17:10

Stalo sa tak pred očami Jakuba G., ktorého postrelil a pripravil o pravú obličku aj pred pozostalými po dvoch obetiach.

D4 nehoda nákladné vozidlo

Na stavbe D4/R7 sa prevrátilo nákladné vozidlo, šofér utrpel zranenia

06.06.2020 14:29, aktualizované: 16:31

Vodiča so zranením hlavy a hrudníka transportovali záchranári do Univerzitnej nemocnice Bratislava v Ružinove.

eduard

S vekom zvyčajne prichádza múdrosť. (Oscar Wilde)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 31
Celková čítanosť: 194168x
Priemerná čítanosť článkov: 6263x

Autor blogu

Kategórie