Založ si blog

Keď nie sú peniaze na zdravotníkov – školy – dôchodky . . . . . na podporu LGBTI ich je ich neúrekom!

 

Krajina ekonomicky krváca a Pellegríni podporuje LGBTI, Islam, migrantov a iné obdobné hnutia, iniciatívy, ….. .

 

Podľa práve publikovaných informácií (*1) schválila deň pred voľbami vláda vedená P.Pellegrínim dotácie za vyše 700 000 € na podporu „LGBTI“ agendy, Islamu na Slovensku a utečencom a to pod hlavičkou podpory ľudských práv na rok 2020.

Peniaze sú určené rôznym mimovládkam,  ako napr. mimovládke „Nomantinels“ na projekt „Teplá vlna“, momovládke „Iniciatíva Inakosť“ na projekt „Zvyšovanie akceptácie LGBTI ľudí a ich rodín v spoločnosti“ …………….. . Lige za ľúdské práva na projekt „Dajme šancu utečencom IV“ ……. Islamskej nadácii na Slovensku na projekt „(Ne) Známi susedia“, …… a tak by sa dalo pokračovať ďalej.

Som jednoznačne proti extrémizmu, nemám nič proti LGBTI (až na ich neúmernú propagáciu, ako i to, že nesúhlasím, aby sa sobášili a vychovávali deti, ako rodina – teda muž a žena), taktiež nemám nič proti utečencom, ktorí dodržujú zákon a prišli pracovať, ako normálni ľudia  a majú záujem sa integrovať v spoločnosti do ktorej prišli žiť (nesúhlasím však s nerešpektovaním našich zvyklostí, vytváraním No-go zón, porušovaním zákona, vznikom gangov, okrádaním a vraždením). Myslím si, že tak nekonfliktne rozmýšľa väčšina z nás a ak nie väčšina, tak rozhodne značná časť obyvateľov Slovenska.

Avšak takejto politike, akú nám práve predviedol P.Pellegríni celkom nerozumiem a ani sa nečudujem je P.Pellegríni o danej skutočnosti „diplomaticky“ pomlčal.

Dávať v čase, keď je spoločnosť v ekonomickej kríze „státisíce“ eur na podporu „LGBTI“, „Islamu“, „Migrantov“ a obdobných hnutí, či činností je skutočne zvrátené. Pritom množstvo našich dôchodcov, ktorí poctivo pracovali a vytvárali pre náš štát nemalé hodnoty nemá poriadne z čoho žiť. Nie sú to však len dôchodcovia, peniaze nemá ani zdravotníctvo starajúce sa od novonarodených až po tých najstarších. Peniaze nemá ani školstvo na plat učiteľov, školské budovy, pomôcky atď. Už dlhé desaťročia nie sú peniaze na dopravnú infraštuktúru a to tak na cestách, ako i na železnici. Nie sú peniaze na podporu podnikania, Nie sú peniaze na šport. Skrátka všade kde pozriete, nájdete len množstvo zanedbaných problémov, ktoré nás pomaly, ale systematicky ťahajú k dnu. Každý rezort a jeho jednotlivé časti naťahujú ruky a žiadajú financie.

Financií však niet. Teda sú, ale keď sa čudným spôsobom nestratia, tak ich napríklad p. Pellegríni pridelí v státisícoch eur na projekty typu „Zvyšovanie akceptácie LGBTI ľudí a ich rodín v spoločnosti“, či „Dajme šancu utečencom“ …… a podobným.

Skutočne sme krajina neobmedzených možností, avšak nie pre tých, čo poctivo robia a tvoria hodnoty pre tento štát, ktorý ich následne, ako vidieť veľmi „rozvážne“ prideľuje tým, čo to najviac potrebujú.

Pellegríni sa okrem tých svojich povestných jamiek na lícach a kultivovanejším vystupovaním ničím nelíši od Fica.  Práve z dôvodu jeho kultivovanejšieho vystupovania je ešte nebezpečnejší. V plnom rozsahu to potvrdzujú aj jeho terajší partneri, ako napr. Tomáš, Saková, Žiga, ….. ktorí s ním odišli zo Smeru. Ich minulosť a rozhodovanie je pevne spojené s Ficom, takže ich podiel na tom, čo sa na Slovensku dialo je neodškriepiteľný. Od takýchto ľudí nie je možné čakať nič nového.

Žiaľ, Matovič pomaly, ale isto začína napodobňovať ich správanie.

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

 

*1 – https://www.hlavnespravy.sk/pellegriniho-tepla-vlna-den-pred-volbami-schvalila-vlada-dotacie-za-vyse-700-000-eur-podporu-lgbti-agendy-islamu-slovensku-ci-pomoc-utecencom/2222420

 

Európska únia nás systematicky ničí

21.11.2022

Európska únia nás systematicky ničí a poškodzuje všetky jej štáty! Je to úmysel, neschopnosť, alebo hlúposť jej čelných predstaviteľov? Od počiatku som bol zástancom EÚ. Danému projektu som veril a podporoval ho. Myšlienka mierovej spolupráce európskych krajín bola podľa mňa krok správnym smerom a mala viesť k zvyšovaniu životnej úrovne a bezpečnosti jej [...]

Nevadí ani vražda a pre istotu navrhneme imunitu.

18.11.2022

Je tomu už zopár mesiacov, čo sa udiala v priestoroch saudsko-arabského konzulátu v Istambule mimoriadne krutá vražda novinára Džamála Chášakdžího. Tento žil v exile v USA a na konzulát si prišiel len vymeniť doklady z dôvodu svadby. Vražda prebehla skutočne mimoriadne kruto, nakoľko po vražde mali jeho telo rozrezať a z priestorov konzulátu vyniesť po častiach v [...]

Len nás tam pustite a dôkazov bude ako húb po daždi

17.11.2022

Vojna na Ukrajine, je hroznou tragédiou pre jej obyvateľov, no nielen pre nich. Trpí ňou celá Európa. Len pred pár hodinami zasiahla územie Poľska raketa, o ktorej všetci vojnoví štváči hneď tvrdili, že išlo o ruskú raketu, ktorá zasiahla územie členského štátu NATO, že bola napadnutá územná celistvosť štátov NATO a že NATO by malo rázne odpovedať a aktivovať [...]

IS, islamsky stat, mosul, irak

Vodcu Islamského štátu Kurajšího zabili. Strieda ho Kurajší

30.11.2022 17:02

Abú Hasan Hášimí Kurajší ktorý stál na čele skupiny od marca, zahynul "v boji proti nepriateľom".

Stoltenberg

NATO nevníma Čínu ako protivníka, sledujeme ale jej rozvoj, povedal Stoltenberg

30.11.2022 16:51

Ministri v Bukurešti hovorili aj o ambicióznom vojenskom a technologickom pláne Pekingu.

Polícia / Policajná páska /

Manželku zabil a rozštvrtil. V prípade brutálnej vraždy z Budče ukončili vyšetrovanie

30.11.2022 15:17

Mužovi hrozí v prípade tohto obzvlášť závažného zločinu vraždy až doživotný trest.

György Gyimesi

VIDEO: Ako Gyimesi učil Pčolinského správne vyslovovať meno György

30.11.2022 14:46

Pčolinský: Dúfam, že som vaše meno vyslovil správne. Gyimesi: Nie, nesprávne. Pčolinský: Prosím, opravte ma.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 629036x
Priemerná čítanosť článkov: 5616x

Autor blogu

Kategórie