Založ si blog

Spravodlivosť na slovenský spôsob. Pre sudkyňu za úplatok podmienka, u iného za zeleninu 5 rokov natvrdo.

 

To čo sa deje na Slovensku, je výsmechom všetkým poctivým obyvateľom tejto krajiny.

Skutočne tu nefunguje nič tak, ako by malo s Slovensko stále viac a viac upadá.

Čo povedať na posledné „výčiny“ spravodlivosti na Slovensku.

 

Korupcia na žilinskom súde „za peňažné úplatky PODMIENKA pre sudkyňu“!

V týchto dňoch sa médiách objavili informácie, že emeritná sudkyňa krajského súdu v Žiline, M. Urbanová sa priznala ku korupcii, za čo bola odsúdená za tento zločin na „3 roky PODMIENEČNE“!!!  Z pohľadu obyčajného človeka, podmienečné odsúdenie, v podstate nie je žiadny trest.

 

Korupcia na úrade práce v Piešťanoch „za tašku zeleniny 5 rokov natvrdo“ pre obyčajného človeka!

Obdobne, ako v hornom prípade, aj tu bola v nedávnych dňoch odsúdená osoba za korupciu. Išlo o bývajú riaditeľku menovaného úradu, ktorá prijala ako úplatok tašku zeleniny s paradajkami, či reďkovkami. Za uvedené bola odsúdená na „5 rokov NEPODMIENEČNE“!!! Na rozdiel od horného prípadu, toto už môžeme považovať za trest.

 

Tak toto sa nemôže stať ani v Hornej Volte. Sudkyňa, ktorá sa priznala ku korupcii dostane len 3 roky podmienečne a riaditeľka, ktorá zobrala tašku zeleniny, dostane 5 rokov nepodmienečné!!! Nezdá sa Vám, že to malo byť opačne?!

Máme tu zasa chránené kategóriu osôb a to „sudcov „. Ako sa hovorí vrana vrane oko nevykole. To nikoho na ministerstve spravodlivosti, či generálnej prokuratúre (no tam by som to chápal, lebo prokurátorovi je srdcu blízky zrejme len § 363) vôbec nezaujíma? To im nekole oči, čo tie súdu stvárajú!!! A ževraj ich treba nechať len tak, že oni „sudcovia“ sa očistia samí. No vidíme ako.

A ešte perlička, emeritná sudkyňa M.Urbanová, ktorá dostala za branie úplatku podmienku a predtým vypovedala, odmietla vypovedať k svojej kolegyni sudkyni E.Kyselovej, ktorá je taktiež obvinená z brania úplatku, pričom sa vyjadrila, že teraz už to nie je o nej. Preto bolo navrhnuté čítanie jej výpovede z prípravného konania. Takže keď sa jej to prepieklo prakticky takmer bez trestu, tak už si bola istá a k svojej kolegyni nevypovedala. Je vidieť, že jej morálka, ako i morálka niektorých sudcov, je skutočne na vysokej úrovni.

A ako pekne sa očisťujú, jedna radosť – skôr by som povedal, že sa postupne vyfarbujú!

 

 

 

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne 100% tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

 

Zdroj:

1 – https://dennikn.sk/minuta/2503195/

2 – https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/597587-emeritnu-sudkynu-urbanovu-odsudili-na-trojrocny-podmienecny-trest/

3 – https://dennikn.sk/minuta/2979018/?ref=inm

4 – https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/636694-exsefku-uradu-prace-v-piestanoch-odsudili-na-pat-rokov-uplatkom-mala-byt-aj-zelenina/

Ukrutne strádajúca ukrajinská mládež – 2 !

21.07.2024

No a na záver, aby som uzavrel predošlý blog „Ukrutne strádajúca ukrajinská mládež!“ pridám ešte jeden príbeh, ktorých môžete v súčasnosti na webe, či iných sociálnych sieťach nájsť žiaľ desiatky. Tak, ako v predošlom blogu, nebudem danú udalosť komentovať. Vytvorenie si vlastného názoru a prípadný koment nechám na čitateľa. Nie ku konkrétnej [...]

Ukrutne strádajúca ukrajinská mládež!

20.07.2024

Priatelia mi poslali niekoľko zaujímavých videí. Avšak ani nemuseli. V poslednej dobe sa s nimi akoby vrece roztrhlo! Ukazujú ťažký život Ukrajincov, ktorí museli utiecť pred vojnou do Európy. Ani tak sa nepozastavujem nad životným štýlom tých, čo žijú v Monaku, Švajčiarsku a iných vyspelejších štátoch Európy. Skôr ma zaujali tí, ktorí žijú u nás, či s nami [...]

Prudký obrat ZELENSKÉHO – pozýva Rusko na mierové jednania!

17.07.2024

Ešte pred pár dňami boli tí, čo vyzývali k mieru a podporovali mierové jednania na Ukrajine, nazývaní oficiálnymi mienkotvornými médiami ,teda nechvaľne známym mainstreamom, hercami a inou obdobnou progresívnou časťou spoločnosti ,rôznymi posmešnými a urážlivými pomenovaniami. V Českej republike im dokonca vymysleli posmešné pomenovanie „CHCIMÍROVIA„. [...]

Donald Trump

Trumpov tím nezaháľa: Harrisová je horšia než Biden, vyhlásil. Majú plán 'politického útoku'

21.07.2024 22:24

Republikáni volajú aj po rezignácii z prezidentské­ho postu.

Election 2024 Biden

Biden odstúpil z boja, aby porazil Trumpa. Chce zachrániť demokratov a Ameriku

21.07.2024 21:56

Demokratický prezident Joe Biden sa dnes rozhodol odstúpiť z boja o znovuzvolenie, ale čaká ho ešte posledný zápas.

Biden

Biden odstupuje z boja o Biely dom, podporil viceprezidentku Harrisovú

21.07.2024 20:02, aktualizované: 22:42

Myslím, že je v najlepšom záujme mojej strany a našej krajiny, aby som odstúpil, bolo mi cťou, uviedol prezident USA.

Dúhový Pride 2024 v Bratislave, LGBT pochod

Na Pride v Nemecku prišlo vyše milión ľudí. Je to významná demonštráciu za demokraciu, povedal tamojší minister

21.07.2024 18:37

Podujatie Lauterbach označil za "veľmi významnú demonštráciu za demokraciu, slobodu, za práva" kvír ľudí.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 183
Celková čítanosť: 1156985x
Priemerná čítanosť článkov: 6322x

Autor blogu

Kategórie