Založ si blog

Už stačilo.

Už roky nezvykneme s manželkou sledovať Markízu pre jej dekadentné relácie typu „Farma“. Iné zábavné, či súťažné relácie si však občas pozrieme.

Včera sme náhodne pri prezeraní jednotlivých TV programov zastali na aktuálne bežiacej show „Československo má talent“.

Zrejme to bola náhoda, no akurát ohlasovali súťažiacich z UKRAJINY. Bol to mladý chlapec (už muž) a dievčaťom (už ženou). Chlapec predvádzal „akože“ číslo s bicyklom a to tak, že jazdil na pódiu a občas preskočil ležiacu dievčinu. Potom dievčina vstala a párkrát pokrútila zadkom.

Po ukončení jeho vystúpenia som nechápal, čo stvárala prítomná porota. Sánka mi padla dole, keď toto akože vystúpenie vychválili a ocenili všetci porotcovia, vrátane obávaného J. Slávika.

S manželkou sme len na seba pozerali.  Takto sa predsa vedeli bicyklovať naše deti už v 5. triede, pred 40 rokmi!!!  A to nehovorím ani o súčasných „malých“ deťoch, ktoré hocikde na ihriskách vybavených rampami bez zaváhania predvádzajú o 100% lepšie akrobatické kúsky.

To už  cenzurujeme a deformujeme vo vzťahu k Ukrajine nielen spravodajstvo, ale i takéto relácie? To nedokážeme byť ani trochu objektívny.

Pekne to povedal môj sused, že spravodajské relácie TV pojednávajúce o Ukrajine už nepozerá, nakoľko všade je len Zelenský a bojí sa už aj otvoriť chladničku, že z nej vyskočí Zelenský.

Nebuďme taký servilní!

Myslím si, že by to už mohlo stačiť.

 

 

 

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne 100% tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Vojnu na Ukrajine odsudzujem.

Idi. t, úbožiak, blb, karikatúra politika, alebo čo to vlastne je?

28.09.2022

Nie je tomu tak dávno, čo náš „skvelý“ premiér chodil ako odtrhnutý vagón po EÚ a ako jeden z prvých (ak nie úplne prvý) vykrikoval, že od ruských energií sa musíme okamžite (čo najskôr) odpojiť!!! Bol jedným z „najaktívnejších blb.v“, ktorí týmto svojím konaním škodili nielen Slovensku, ale i celej EÚ. Robil si na tom politické body u [...]

Majú nás na háku.

20.09.2022

V podstate celý svet sledoval rozlúčku s britskou kráľovnou Alžbetou II. Z viacerých smerov išlo o významnú udalosť, ktorej organizácii sa venovalo po mnoho dní tisíce ľudí. Vždy pozorný britský protokol sa teraz musel činiť ešte viac, aby všetko bolo bez najmenšej chybičky. Z tohto pohľadu veľmi úsmevne zapôsobilo označenie partnera našej prezidentky Juraja [...]

Spravodlivosť na slovenský spôsob. Pre sudkyňu za úplatok podmienka, u iného za zeleninu 5 rokov natvrdo.

26.08.2022

To čo sa deje na Slovensku, je výsmechom všetkým poctivým obyvateľom tejto krajiny. Skutočne tu nefunguje nič tak, ako by malo s Slovensko stále viac a viac upadá. Čo povedať na posledné „výčiny“ spravodlivosti na Slovensku. Korupcia na žilinskom súde „za peňažné úplatky PODMIENKA pre sudkyňu“! V týchto dňoch sa médiách objavili [...]

Dušan Dědeček

Dědeček prosí rodiny obetí o odpustenie. Vodič auta smrti zo Zochovej prvýkrát prehovoril

07.10.2022 20:50

Bývalý športový funkcionár rozprával o svojich pocitoch po osudnej nedeli a prečo žiadal o prepustenie.

Počúvajte Pravdu, špeciál, víkendový podcast

Po nehode opitého šoféra cítiť vo vzduchu lynč. Toleranciu k alkoholu a porušovaniu zákona však máme v krvi

07.10.2022 19:15

Tragická nehoda na autobusovej zastávke v Bratislave šokovala a nahnevala celé Slovensko. Problém je však hlbší, hovorí v podcaste denníka Pravda komentátor Marián Repa.

Vladimir Putin

Putin dostal na narodeniny darčekový certifikát na traktor aj pyramídu z melónov

07.10.2022 18:29

Predseda dolnej komory ruského parlamentu Volodin sa vo svojom statuse vyznal: "Kým je Putin, je aj Rusko."

trh, nákup, nakupovanie, farmári, poľnohospodárstvo, zelenina, trhovisko

Pri Neapole sa priotrávilo desať ľudí mandragorou, bola zrejme v špenáte

07.10.2022 17:21

Z desiatich hospitalizovaných je jeden v ohrození života.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 610133x
Priemerná čítanosť článkov: 5702x

Autor blogu

Kategórie