Založ si blog

Už stačilo.

Už roky nezvykneme s manželkou sledovať Markízu pre jej dekadentné relácie typu „Farma“. Iné zábavné, či súťažné relácie si však občas pozrieme.

Včera sme náhodne pri prezeraní jednotlivých TV programov zastali na aktuálne bežiacej show „Československo má talent“.

Zrejme to bola náhoda, no akurát ohlasovali súťažiacich z UKRAJINY. Bol to mladý chlapec (už muž) a dievčaťom (už ženou). Chlapec predvádzal „akože“ číslo s bicyklom a to tak, že jazdil na pódiu a občas preskočil ležiacu dievčinu. Potom dievčina vstala a párkrát pokrútila zadkom.

Po ukončení jeho vystúpenia som nechápal, čo stvárala prítomná porota. Sánka mi padla dole, keď toto akože vystúpenie vychválili a ocenili všetci porotcovia, vrátane obávaného J. Slávika.

S manželkou sme len na seba pozerali.  Takto sa predsa vedeli bicyklovať naše deti už v 5. triede, pred 40 rokmi!!!  A to nehovorím ani o súčasných „malých“ deťoch, ktoré hocikde na ihriskách vybavených rampami bez zaváhania predvádzajú o 100% lepšie akrobatické kúsky.

To už  cenzurujeme a deformujeme vo vzťahu k Ukrajine nielen spravodajstvo, ale i takéto relácie? To nedokážeme byť ani trochu objektívny.

Pekne to povedal môj sused, že spravodajské relácie TV pojednávajúce o Ukrajine už nepozerá, nakoľko všade je len Zelenský a bojí sa už aj otvoriť chladničku, že z nej vyskočí Zelenský.

Nebuďme taký servilní!

Myslím si, že by to už mohlo stačiť.

 

 

 

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne 100% tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Vojnu na Ukrajine odsudzujem.

Platy ministrov vzlietli, zatiaľ čo platy občanov klopýtajú!

11.02.2024

V posledných dňoch nám tu robí tak opozícia, ako i koalícia nepekné divadlo. Opozícia v parlamente a koalícia v televízii. Správanie oboch nie je hodné nielen poslanca, či štátneho úradníka, ale ani tej najposlednejšej persóny, ktorá mená charakter, ani žiadne morálne zásady. Klame ako jedna, tak i druhá strana. Na obhajobu svojich tvrdení a v snahe dosiahnuť svoj cieľ [...]

Keď jeden tvrdí, že sú bombardované civilné a druhý vojenské ciele!

30.12.2023

V minulosti som na svoj blog v Pravde písal pomerne často a mal som svojich čitateľov, s ktorými som sa delil o svoje názory. Od doby, čo som napísal pár článkov vzťahujúcich sa k Ukrajine som nadobudol dojem, že s mojimi článkami vo vzťahu k čítanosti, či diskusným príspevkom bolo manipulované a to tak, že boli takpovediac „upozaďované“ a to i vrátane [...]

Rómske dievča vysúdilo 3000 €.

29.11.2023

Dnes som si v spravodajskej relácii vypočul, že rómske dievča vysúdilo 3000 €, ako kompenzáciu za to, že počas pandémie nemalo notebook a ani prístup na internet a tak sa nemohlo vzdelávať. Žalobu podala stará mama dievčatka a v danej kauze pojednával OS Prešov, ktorý v rozsudku rozhodol, že dievča (jej rodičia) dostane kompenzáciu už uvedených 3000 €. Daná vec ma [...]

litva, vojna na ukrajine, výročie

Rusi domov! Skandovali v Budapešti. Cieľom je dostať Rusko z Ukrajiny, povedal Pavel na demonštrácii v Prahe

24.02.2024 19:55, aktualizované: 20:25

Tisícky ľudí si v Európe pripomenuli druhé výročie začiatku ruskej invázie na Ukrajinu.

Russia Ukraine War hadí ostrov dobytie

Politici si pripomenuli dva roky od začiatku ruskej invázie na Ukrajinu

24.02.2024 19:14

Ukrajina nebojuje len za seba, ale za celý demokratický svet. Podpora Ukrajiny je naďalej dôležitá.

kňaz, farár, modlitba, kňazi, cirkev, kostol

Poľský arcibiskup Dziega odstúpil po krytí sexuálneho zneužívania

24.02.2024 19:10

Poľské médiá už dlho informovali o obvineniach z ľahostajnosti a krytia pedofilov v katolíckej cirkvi.

poliačik

Poliačik: GLOBSEC sa na Ukrajine pozerá do budúcnosti

24.02.2024 18:45

Ako pomáha GLOBSEC na Ukrajine a čo považuje za najväčšie výzvy budúcnosti krajiny?

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 164
Celková čítanosť: 1082913x
Priemerná čítanosť článkov: 6603x

Autor blogu

Kategórie