Založ si blog

Už stačilo.

Už roky nezvykneme s manželkou sledovať Markízu pre jej dekadentné relácie typu „Farma“. Iné zábavné, či súťažné relácie si však občas pozrieme.

Včera sme náhodne pri prezeraní jednotlivých TV programov zastali na aktuálne bežiacej show „Československo má talent“.

Zrejme to bola náhoda, no akurát ohlasovali súťažiacich z UKRAJINY. Bol to mladý chlapec (už muž) a dievčaťom (už ženou). Chlapec predvádzal „akože“ číslo s bicyklom a to tak, že jazdil na pódiu a občas preskočil ležiacu dievčinu. Potom dievčina vstala a párkrát pokrútila zadkom.

Po ukončení jeho vystúpenia som nechápal, čo stvárala prítomná porota. Sánka mi padla dole, keď toto akože vystúpenie vychválili a ocenili všetci porotcovia, vrátane obávaného J. Slávika.

S manželkou sme len na seba pozerali.  Takto sa predsa vedeli bicyklovať naše deti už v 5. triede, pred 40 rokmi!!!  A to nehovorím ani o súčasných „malých“ deťoch, ktoré hocikde na ihriskách vybavených rampami bez zaváhania predvádzajú o 100% lepšie akrobatické kúsky.

To už  cenzurujeme a deformujeme vo vzťahu k Ukrajine nielen spravodajstvo, ale i takéto relácie? To nedokážeme byť ani trochu objektívny.

Pekne to povedal môj sused, že spravodajské relácie TV pojednávajúce o Ukrajine už nepozerá, nakoľko všade je len Zelenský a bojí sa už aj otvoriť chladničku, že z nej vyskočí Zelenský.

Nebuďme taký servilní!

Myslím si, že by to už mohlo stačiť.

 

 

 

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne 100% tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Vojnu na Ukrajine odsudzujem.

O čom sa nedočítate – 2

17.01.2023

O čom sa v našich médiách nedočítate! Dva blogy späť, som písal o tom, že Španielsko sa postavilo k Ukrajinsko – Ruskej vojne tolerantne a neútočí na Rusko. Za to došlo medzi Španielskom a Ruskom k výhodnej dohode o dodávkach skvapalneného plynu pre Španielsko. Hneď sa toho chytili aj Francúzi a dohodli sa so Španielmi, že budú od nich odoberať [...]

TV Markíza sa asi v spravodajstve pomýlila.

16.01.2023

TV Markíza sa asi pomýlila. Pri sledovaní sobotňajšieho spravodajstva na TV Markíza (14.01.2023) som zaregistroval (a isto som nebol sám), že v TV šote bola reportáž so starou „ženou“, ktorá žije na Ukrajincami ovládanom území. Uviedla, že syn jej ostal na Ukrajine a dcéra sa „dobrovoľne“ vysťahovala do Ruska. Žije si vo svojom domčeku a aby [...]

O čom sa u nás nedočítate – Ruský plyn pre Španielsko, Francúzsko a Portugalsko.

14.01.2023

Môj názor v tomto blogu vychádza zo spravodajskej relácie jednej zahraničnej televízie: Prečo máme drahé energie? Preto, že si myslíme, že sme pupok sveta v dôsledku nezmyslených sankcií voči Rusku, sme prestali z Ruska odoberať plyn a ropu, pritom dodávky tých surovín boli nielen lacné, ale i spoľahlivé a bezproblémové. Mohol nám ich každý závidieť. A aj [...]

Horská záchranná služba / Spálený žľab / Lavína /

V slovenských pohoriach trvá mierne lavínové nebezpečenstvo

28.01.2023 14:03

Hlavným problémom je vetrom previaty sneh na severných svahoch nad hornou hranicou lesa.

Rokovanie o opozičnom bloku na ústredí SNS

Šéf SNS Danko sa snaží dať dohromady Slovenský opozičný blok

28.01.2023 13:35

Ďalšia zo strán, ktorá chce pred voľbami spojiť menšie politické subjekty, aby hlasy ich voličov neprepadli, je Slovenská národná strana.

miloš zeman

Koľko miliónov zarobil Miloš Zeman a prečo začal posielať peniaze deťom?

28.01.2023 11:55

Zeman dostáva mesačne v hrubom v prepočte okolo 13 190 eur.

lieky, zdravotníctvo, lekáreň

Za chýbajúce lieky môžu podľa ministerstva aj samotní pacienti

28.01.2023 11:30

Chýba najmä penicilín a antibiotiká.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 120
Celková čítanosť: 661018x
Priemerná čítanosť článkov: 5508x

Autor blogu

Kategórie