Založ si blog

Osoba pôsobiaca ako dementný starček chce byť opätovným prezidentom USA.

Na rôznych USA médiách som mal možnosť si pozrieť záznam časti vystúpenia 1. prezidentskej debaty súčasného USA prezidenta Joe Bidena s republikánskym prezidentským kandidátom Donaldom Trumpom.

A môžem Vám povedať, že to bola „hrôza“ vidieť, že v súčasnosti sa snaží svet politicky, ekonomicky a vojensky riadiť, ovplyvňovať, či byť jeho hegemónom starček vyvolávajúci dojem starého dementného človeka.

To tento človek je jedna z dvoch osôb, ktoré v súčasnosti vo svete rozhodujú či bude vojna, alebo nie? Však to nie je normálne! Veď jeho rozhodnutí sa musíme báť!

No ale poďme k spomínanej diskusii.  Počas danej diskusie J.Biden pôsobil veľmi často dojmom neprítomného človeka s neprítomným pohľadom. V reči mal často výpadky a často ostal mlčať v nedopovedanej myšlienke, čo pôsobilo mimoriadne trápne. Často ostal s otvorenými ústami, ako človek, ktorý nevie kde je a o čo sa okolo neho robí. Dlhé časové úseky vôbec nežmurkal a pôsobil ako múmia, či robot.

V niektorých komentároch sa uvádzalo (to som však v šotoch nemal možnosť vidieť), že po príchode na pódium sa potkol a jeho chôdza pôsobila potácavo, no a po skončení debaty bol údajne dezorientovaný a musela pre neho na pódium prísť jeho manželka, ktorá ho chytila za ruku a odviedla.

Nie je čudné, že mnohé USA média uvádzajú, že demokrati po Bidenovom vystúpení nie sú spokojní a ostali v panike. No a to už musí byť ozaj zlé, keď to priznávajú aj samotní Američania.

Už som však videl obdobné reakcie aj v slovenských médiách (napr. v správe CTK „Debata vyvolala mezi demokraty paniku i úvahy o konci Bidenovy kandidatúry“) , vrátane aj televízie (napríklad „JOJ 24“ v relácii „Štúdio 24“). Tomu, že aj napriek tomu, že sa jedná o Ameriku,  to uviedli aj niektoré slovenské médiá sa veľmi čudujem, ale tak by to malo byť. Spravodajstvo by malo byť objektívne vo vzťahu ku všetkým štátom a ich predstaviteľom.


ZDROJ: JOJ 24 / Štúdio 24 /  Prezidentské voľby USA 24  /  Prvý duel Biden vs Trump

 

 

 

Zdroj:

  1.  – CTK: Debata vyvolala mezi demokraty paniku i úvahy o konci Bidenovy kandidatury (msn.com)
  2.  – JOJ 24 / Štúdio 24 /  Prezidentské voľby USA 24  /  Prvý duel Biden vs Trump
  3.  – A mnoho iných.

 

 

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Blog môže taktiež len zdieľať informácie o ktorých bloger nemá dôvod pochybovať, že nie sú pravdivé.

Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem. 

Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Ukrutne strádajúca ukrajinská mládež!

20.07.2024

Priatelia mi poslali niekoľko zaujímavých videí. Avšak ani nemuseli. V poslednej dobe sa s nimi akoby vrece roztrhlo! Ukazujú ťažký život Ukrajincov, ktorí museli utiecť pred vojnou do Európy. Ani tak sa nepozastavujem nad životným štýlom tých, čo žijú v Monaku, Švajčiarsku a iných vyspelejších štátoch Európy. Skôr ma zaujali tí, ktorí žijú u nás, či s nami [...]

Prudký obrat ZELENSKÉHO – pozýva Rusko na mierové jednania!

17.07.2024

Ešte pred pár dňami boli tí, čo vyzývali k mieru a podporovali mierové jednania na Ukrajine, nazývaní oficiálnymi mienkotvornými médiami ,teda nechvaľne známym mainstreamom, hercami a inou obdobnou progresívnou časťou spoločnosti ,rôznymi posmešnými a urážlivými pomenovaniami. V Českej republike im dokonca vymysleli posmešné pomenovanie „CHCIMÍROVIA„. [...]

Arogancia v priamom prenose!

15.07.2024

Práve prebieha tlačová konferencia hnutia PS za účasti jeho predsedu p. Michala Šimečku DPhil. Je neskutočné, čo títo mladí borci, ktorí zastupujú značnú časť Slovenska predviedli. Konkrétne mám na mysli vyjadrenie pána Šimečku, ktorý v svojom preslove doslova uviedol že „Nie sme tu preto, aby sme vláde pomáhali„! Toto jeho vyjadrenie je jasným [...]

borrell

Borrell v mene EÚ podporil verdikt súdu OSN v kauze izraelskej politiky. Židovský národ nie je okupant, bráni sa Netanjahu

20.07.2024 21:05

Vo svojom vyhlásení Borrel súčasne dodal, že stanovisko súdu "bude potrebné dôkladnejšie analyzovať, a to aj vzhľadom na jeho dôsledky pre politiku EÚ".

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 182
Celková čítanosť: 1153868x
Priemerná čítanosť článkov: 6340x

Autor blogu

Kategórie