Založ si blog

Je prezidentom USA „čierna žena“? – Teda aspoň podľa vyhlásenia J. Bidena!

USA prezident zasa perlil. Nazval sa 1. čiernou ženou. Uvedené prehlásenie mali Američania a s nimi celý svet možnosť počuť v jeho vystúpení v americkom rádiu „WURD RADIO STATION“ počas jedného z najväčších amerických sviatkov a to Osláv dňa nezávislosti dňa 4.Júla 2024 (viď. skeny z videa + je možné pozrieť video – viď. zdroj). Vzhľadom k správaniu sa J.Bidena už dlhšiu dobu vyvstávajú otázky s jeho mentálnym zdravým zastávať funkciu USA prezidenta ako i  jeho opätovnej kandidatúry na túto funkciu. Bol vyzvaný k odstúpeniu z kandidatúry, čo však odmietol s tým, že bude bojovať.

To ,že Američanom vládne takýto človek, je ich vec, avšak to, že na základe jeho rozhodnutí je ovplyvňované dianie vo svete a hlavne môže dôjsť k vojne, by nám jedno nemalo byť!  Nech si ale spraví názor každý sám.

Následne sa na webe objavili vtipné komentáre v tom zmysle, že je to možné, nakoľko v USA majú už približne 72 pohlaví (nik nevie presne koľko) ,z ktorých si môžu vybrať, no a teraz k tomu pribudne aj voľba vybrať si farbu pokožky. Ktovie, čoho sa ešte dočkáme.

Nuž Amerika ja Amerika, tá je vždy napred. V komentároch sa objavila aj pripomienka, že dúfajme, že to nebude chcieť prevziať aj Brusel.

Aj keď je zrejmé, že J.Biden sa pomýlil, jeho prejavy a vystupovanie v poslednej dobe rozhodne nie je normálne a nie je vhodné pre štátnika, ktorý ovplyvňuje dianie na celom svete. Takéto jeho perlenie je v poslednej dobe veľmi časté, čo nie je normálne.

Pripájam zopár skenov z videa. Zdroje uvádzam nižšie.


Podľa jeho vyhlásenia je prvou čiernou ženou.


Podľa jeho vyhlásenia je „Prvá čierna žena“.


Z rozhovoru pre rádio.


Info o výzvach je odstúpeniu z kandidatúry.


Odmietnutie, s tým, že bude bojovať.

 

Zdroj:

  1. Indický spravodajský portál „Hindustan Times“ (v angličtine) pod názvom „Biden Calls Himself First Black Woman To …..“  (Biden sa nazýva prvou černoškou ktorá ……), viď. link: https://www.youtube.com/watch?v=W9n3ArEToKU
  2. V stručnom preklade možno pozrieť v Češtine vo video p. Kirscha na linku: https://www.youtube.com/watch?v=9T0rRUD4GNc
  3. a ďalšie videá na YT a iných sieťach.

 

 

Vyhlásenie:
Tento článok vyjadruje len názory, či úvahy autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase, z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje z jeho strany žiadne neomylné tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Blog môže taktiež len zdieľať informácie o ktorých bloger nemá dôvod pochybovať, že nie sú pravdivé.

Som jednoznačne proti každej vojne. Vo vzťahu k vojne na Ukrajine, túto nepodporujem a ani neschvaľujem. 

Taktiež som proti vedomému šíreniu nepravdivých informácií.

Ukrutne strádajúca ukrajinská mládež!

20.07.2024

Priatelia mi poslali niekoľko zaujímavých videí. Avšak ani nemuseli. V poslednej dobe sa s nimi akoby vrece roztrhlo! Ukazujú ťažký život Ukrajincov, ktorí museli utiecť pred vojnou do Európy. Ani tak sa nepozastavujem nad životným štýlom tých, čo žijú v Monaku, Švajčiarsku a iných vyspelejších štátoch Európy. Skôr ma zaujali tí, ktorí žijú u nás, či s nami [...]

Prudký obrat ZELENSKÉHO – pozýva Rusko na mierové jednania!

17.07.2024

Ešte pred pár dňami boli tí, čo vyzývali k mieru a podporovali mierové jednania na Ukrajine, nazývaní oficiálnymi mienkotvornými médiami ,teda nechvaľne známym mainstreamom, hercami a inou obdobnou progresívnou časťou spoločnosti ,rôznymi posmešnými a urážlivými pomenovaniami. V Českej republike im dokonca vymysleli posmešné pomenovanie „CHCIMÍROVIA„. [...]

Arogancia v priamom prenose!

15.07.2024

Práve prebieha tlačová konferencia hnutia PS za účasti jeho predsedu p. Michala Šimečku DPhil. Je neskutočné, čo títo mladí borci, ktorí zastupujú značnú časť Slovenska predviedli. Konkrétne mám na mysli vyjadrenie pána Šimečku, ktorý v svojom preslove doslova uviedol že „Nie sme tu preto, aby sme vláde pomáhali„! Toto jeho vyjadrenie je jasným [...]

Motorkár, autonehoda pri Martine

Vážna nehoda pri Martine. Motorkára previezli s ťažkými zraneniami do nemocnice

20.07.2024 19:01

Z doposiaľ nezistených príčin došlo na ceste z obce Košťany nad Turcom do Martina k zrážke osobného automobilu a motocykla.

Robert Fico a Denys Šmyhal.

Fico Šmyhaľovi: Slovensko nemieni byť rukojemníkom ukrajinsko-ruských vzťahov. Kritizuje rozhodnutie Zelenského

20.07.2024 18:16, aktualizované: 18:36

Fico podľa úradu vlády v tejto veci komunikuje už niekoľko dní s relevantnými členmi vládneho kabinetu aj s predstaviteľmi maďarskej petrochemickej skupiny MOL.

Krasnodar, Rusko, protest

Kolaps v Krasnodare: Rusi vyšli do ulíc, starosta sa chcel pripútať k stĺpu. Umlčala ich až polícia

20.07.2024 18:02, aktualizované: 20:25

Problémy s elektrinou na juhu Ruska a na okupovanom ukrajinskom polostrove Krym sa začali 16. júla po skrate na Rostovskej jadrovej elektrárni.

drogy chorvátsko kokaín

V Európe sa rozmáha organizovaný zločin, využíva každú slabinu, varuje Europol

20.07.2024 17:36

Výroba kokaínu je v Latinskej Amerike podľa Europolu mimoriadne rozšírenia a Európa je touto drogou zahltená.

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 182
Celková čítanosť: 1153729x
Priemerná čítanosť článkov: 6339x

Autor blogu

Kategórie