Nie prejav morálky – ale snaha získať funkciu riaditeľa SIS

 

Neviem si predstaviť, čo sa bude v tomto bordeli, ktorý tu spôsobil Matovič a táto nekompetentná koalícia teraz diať, keď akože vypukla koaličná kríza. Neviem čo môže byť ešte horšie, ako to je. Ľudia zomierajú, nič poriadne nefunguje, Heger pripravuje „nenormálne“ zvýšenie daní za nehnuteľnosti, ktoré ak bude platiť tak, ako občas preniknú informácie, tak v podstate každý normálny obyčajný občan postupne príde o svoju nehnuteľnosť, nakoľko ich nebude mať z čoho platiť a ak ju nezoberú majiteľovi, tak v dedičskom konaní dedičom, nakoľko bude zadĺžená daňami, ktoré majiteľ počas svojho života nestíhal platiť. Skutočne pekná perspektíva od tých neschopných a hlavne bezcitných karikatúr vo vláde. Sme svedkami rozpadania sa štátu v priamom prenose.

A čo sme sa práve dopočuli? Kolllárova strana „Sme rodina“ ústami jej člena a ministra PSVSR Milana Krajniaka na TB oznámila, že podal demisiu. Prečo ju asi podal, keď ho o to nik nežiadal? Rozhodne nie pre jeho pôsobenie v neslávnom predsedníctve Fondu národného majetku SR okolo ktorého sa točí  celá „GORILA“ a kde sa preberá delenie miliónových úplatkov medzi osobami ako sú Jaroslav Haščák, Jirko Malchárek, Anna Bubeníková a iné im podobné osoby.

Skôr si myslím, že keď zavreli Borisovi Kollárovi riaditeľa SIS pre podozrenie z korupcie a zrejme aj zneužívanie právomoci verejného činiteľa, Kollár potrebuje na tomto mieste mať oddaného človeka a tým je práve Krajniak.  A Krajniak zas na druhej strane vycítil príležitosť, po ktorej skočil, ako pstruh na návnadu. A tak Krajniak dostane funkciu po ktorej zrejme túžil a Kollár bude mať informácie z prvej ruky.

Čo nás ešte čaká?

 

 

 

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Šťastný človek, ktorý má radosť zo života!

20.10.2025

Zaujala ma táto fotografia, ktorá bola nedávno zverejnená na TikToku. Evidentne ide o foto z čias socializmu. Možno aj ten, čo ju zverejnil, spravil tak práve preto, že v pozadí je jedno zo starých socialistických hesiel „SMYSL POLITIKY KSČ – BLAHO ČLOVĚKA“, čo môže brať niekto pozitívne a iný negatívne. Neviem čím to je, ale táto fotografia má však [...]

Potraviny až o 170% drahšie a stúpajú!

15.10.2025

O tom, že potraviny na Slovensku sú podstatne drahšie, ako v okolitých krajinách vieme hádam všetci. Vieme aj o tom, že stále zdražievajú viac a viac. Na ilustráciu, ešte pred tým, ako sa zmienim o svojom dnešnom zážitku z nakupovania, uvediem zopár foto spred pár dní. Práve sme boli s manželkou v obchode na pravidelnom týždennom nákupe potravín. Ako v prvom obchodnom [...]

Nenávisť, osobný prospech – to je naša politická scéna!

26.09.2025

Dnes došlo k schváleniu dlho diskutovanej novely ústavy SR. Jej schválením boli do nej zakotvené dve pohlavia a to „MUŽ a ŽENA„. Novela bola schválená, takže túto zmenu nebudem ďalej rozvádzať. Skôr ma zaujali následné reakcie jednotlivých politikov, z ktorých som sa doslova zhrozil. Na druhej strane však presne charakterizujú biedu našej politiky a dôvody, [...]

kríž pre pápeža

Biskup mal sedemročný pomer so ženou. Rezignoval až na naliehanie pápeža

06.11.2025 10:51

Katolícki biskupi majú prísny zákaz sexuálnych vzťahov.

Poľsko, armáda, vojaci, streľba,

Poľská armáda chce do konca roka vycvičiť 100-tisíc ľudí, budúci rok štvornásobok

06.11.2025 10:39

Minister obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz uviedol, že Poľsko sa stalo lídrom v oblasti moderných obranných školení.

Robert Kaliňák, Margarita Roblesová

Rast ekonomiky cez muníciu. Kaliňák rokoval v Madride o rozvoji zbrojárskeho priemyslu a ďakoval za ochranu východného krídla

06.11.2025 10:30

Kaliňák na stretnutí podľa denníka ocenil úlohu Španielska pri ochrane východného krídla NATO.

polícia, páska, požiar

Vražda pri Sečovciach: z obzvlášť závažného zločinu obvinili len 16-ročného chlapca

06.11.2025 10:23

Polícia uviedla, že keďže telo ženy bolo už v pokročilom štádiu rozkladu, na prvý pohľad neboli badateľné stopy násilia.