Založ si blog

Nová Kočnerova opička ?

 

„To je moja opička  !“  – takto nejako sa vyjadril Kočner o bývalej štátnej tajomníčke M.Jankovskej.

 

Naša administratíva sa rozrástla o novú funkciu „Splnomocnenkyňa pre podporu rodiny“. Túto funkciu dostala na základe skutočne neodškriepiteľného „transparentného výberového konania“ poslankyňa za „Sme rodina“ pani Petra Krištúfková.

Však kto vie lepšie ako ona,  čo je to „rodina“. Kto má lepší životný príbeh, ako ona a teda tým aj predpoklady na danú funkciu.

Len jedno sa mi nepozdáva.  Keď som si vypočul jej odpovede na otázky novinárov, ako je to s jej stykmi na Mariana Kočnera, v súčasnosti obvineného z objednania vraždy J.Kuciaka a M.Kušnirovej, jej odpovede boli „Nie“ – „Nie“ – „Nie“ – „Nie“, …….. .

To mi jednoznačne pripomenulo správanie „Kočnerovej opičky“  bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti a bývalej sudkyne Moniky Jankovskej, ktorá je v súčasnej dobe väzobne trestne stíhaná. Tá keďže chcela zatajiť svoje kontakty na Mariána Kočnera, tak na otázky novinárov tiež „arogantne“ odpovedala „Nepoznám“ – „Neudržiavam“ – skrátka „Nie“ – „Nie“ – „Nie“ – „Nie“, …… . Pritom dôkazy o jej bohatej komunikácii s Kočnerom už boli známe z Threemy. Skrátka jej arogancia nemala hraníc.

Podobne aj v prípade pani novej splnomocnenkyne pre podporu rodiny pani Krištúfkovej, sa  v médiách už objavila nielen komunikácia s Kočnerom, ale i jej nejedno foto z jej pobytu na jeho lodi.

No neviem, nevyrástla nám tu druhá Monika Jankovská?

Koľko takých Moník Jankovských ešte v novej administratíve máme, či v budúcnosti bude transparentne na rôzne funkcie dosadených?

Ak sa na funkcie vyberajú takýto ľudia len po známosti, či straníckej príslušnosti, bez príslušnej odbornosti a morálnych predpokladov, pričom dokonca ich výber nie je vykonávaný transparentne, nemôžeme sa vôbec diviť, ako to v našej krajine vyzerá a vyzerať bude. Nemôžeme sa potom diviť ani tomu, že ich budú ovládať rôzni Kočnerovia.

Zmena bola potrebná, ale ako vidíme – „Nič sa nezmenilo“.

 

Prečítajte si:

Vyhlásenie:

Tento článok vyjadruje len názory autora a jeho chápanie popisovanej situácie, ktoré získal v tom-ktorom čase,  z jemu dostupných informácií, pričom neobsahuje žiadne tvrdenia. Jeho cieľom nie je znevážiť, haniť, či inak poškodiť žiadny štát, politika, žiadnu, konkrétnu osobu, profesiu, či skupinu osôb, len slobodne vyjadriť svoj názor na danú situáciu, či spoločenský problém.

Európska únia nás systematicky ničí

21.11.2022

Európska únia nás systematicky ničí a poškodzuje všetky jej štáty! Je to úmysel, neschopnosť, alebo hlúposť jej čelných predstaviteľov? Od počiatku som bol zástancom EÚ. Danému projektu som veril a podporoval ho. Myšlienka mierovej spolupráce európskych krajín bola podľa mňa krok správnym smerom a mala viesť k zvyšovaniu životnej úrovne a bezpečnosti jej [...]

Nevadí ani vražda a pre istotu navrhneme imunitu.

18.11.2022

Je tomu už zopár mesiacov, čo sa udiala v priestoroch saudsko-arabského konzulátu v Istambule mimoriadne krutá vražda novinára Džamála Chášakdžího. Tento žil v exile v USA a na konzulát si prišiel len vymeniť doklady z dôvodu svadby. Vražda prebehla skutočne mimoriadne kruto, nakoľko po vražde mali jeho telo rozrezať a z priestorov konzulátu vyniesť po častiach v [...]

Len nás tam pustite a dôkazov bude ako húb po daždi

17.11.2022

Vojna na Ukrajine, je hroznou tragédiou pre jej obyvateľov, no nielen pre nich. Trpí ňou celá Európa. Len pred pár hodinami zasiahla územie Poľska raketa, o ktorej všetci vojnoví štváči hneď tvrdili, že išlo o ruskú raketu, ktorá zasiahla územie členského štátu NATO, že bola napadnutá územná celistvosť štátov NATO a že NATO by malo rázne odpovedať a aktivovať [...]

SR LOZ MZ vláda rokovanie lekári výpovede dohoda platy BAX

Lekárski odborári a vláda podpísali memorandum

30.11.2022 18:18

Dokument rieši financovanie zdravotníckych zariadení či zvýšenie počtu zdravotníkov.

Hakeem Jeffries

Demokratov prvýkrát v Snemovni povedie černoch

30.11.2022 18:12, aktualizované: 18:19

Hakeema Jeffriesa zvolili do funkcie jednohlasne.

HOAX Zelenskyj Cherson Video

HOAX: Šíri sa zmanipulované video z návštevy Volodymyra Zelenského v Chersone

30.11.2022 17:55

Zvuková stopa pôvodného videa sa líši od zmanipulovanej verzie.

IS, islamsky stat, mosul, irak

Vodcu Islamského štátu Kurajšího zabili. Strieda ho ďalší Kurajší

30.11.2022 17:02, aktualizované: 17:43

Abú Hasan Hášimí Kurajší ktorý stál na čele skupiny od marca, zahynul "v boji proti nepriateľom".

eduard

"Najväčšia hlúposť je diskutovať o hlúposti s hlúpymi" (Aristoteles).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 112
Celková čítanosť: 629107x
Priemerná čítanosť článkov: 5617x

Autor blogu

Kategórie